1 2 3 4 5 6 7 8

eksiisozluk

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. türkiye'nin en iyi sözlük sitesi.

   
 2. islamiyete, anadolu kültürüne, ataya saygıya(soy anlamında kullandım sizin putunuz değil.), mahremiyete, karşı cinse, karşı görüşlere, müspet konulara, müspet söylemlere vs. müspet ve değer yargısı olarak addedilen herşeye saygıda sınırsız olan faşist bir topluluktur.

   
 3. Kuran ayetlerinin alaya alındığı, sahibinin Yahudi olduğu ateistler topluluğu sözlük, bilgi kaynağıymış peh.

   
 4. bir yazarlık için kullanıcılarını aylarca, hatta yıllarca bekleten sözlüktür. sanki dünyayı kurtaracaklar...

   
 5. kendi meşreplerine uygun yazmadıkça, turan dursun tiriplerinden takılmadıkça, chpli olmadığın sürece değil moderatör olmayacağın site

   
 6. birsey bildiğini sanan coğu ateist olan topluluk.. kendi gibi olmayanlrı sözde hosgöru ile karalamaktan başka birişeyaramayan grup..

   
 7. kuralsızların üye olduğu site. istediğin herşeyi yazabileceğin, utanma sıkılma gibi duyguların rafa kaldırıldığı, özgür demokrat (!) takınan bir topluluk tarafından bir çok değerin aşağılandığı, rencide edildiği site.

   
 8. En iyi sözlük sitesi her kesimden yazarın olduğu en azından bir şey hakkında bilgi alacaksam uğradığım site.

   
 9. Yasadışı örgütlerin rahatça övülebildiği, dine imana ve tüm kutsallara rahatça küfredilebildiği, teröriste barış elçisi denilebilmesinin yanında buram buram zeka içeren entryleri, en alakasız ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları ve derin mizahi yapısıyla ülkedeki en büyük sözlük. Yıllar önce üye olup üyeliğimi unutup şimdilerde çaylak yazar listesinde 19000 küsurlarda olduğum sitedir aynı zamanda.

  Ekşi itiraf, öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler, yaran inci sözlük yorumları, yaran facebook güncellemeleri, hayata dair iç burkan detaylar, zenginliği belli eden detaylar.... liste uzar gider, en çok sevdiğim başlıklardır.

   
 10. İnanclara saygi duyulmayan ancak inancin ifadesine saygi duyulan özgürlükcü site. Tarzinin farkliligi ifadenin serbestligi nedeniyle dinci fasizan güruhun genelde hedef aldigi site.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.