1 2 3 4 5 6 7 8

ekrem imamoğlu ile ismail küçükkaya'nın otelde buluşması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sabah gazetesinin haberine göre otelin güvenlik kameralarından 13 haziran 2019 günü yani yayından önce İmamoğlu ile moderatör İsmail küçükkayanın otelde buluşmasına ilişkin görüntülerdir.

   
  (Bkz: moderasyonumu nasıl beğendiniz)
 2. programda sorulan soruların verildiği iddia edilen buluşma.şimdi ben iddia edenlere soruyorum.o soruları versen ne olur, vermesen ne olur?o soruları vermeye gerek duyar mı insan?kopya hazırlamayı gerektirecek sorular değildi ki.zaten o soruların sorulacağı kolayca tahmin edilebilirdi.velevki soruları vermekse buluşma nedeni daha gizli bir yer yok muymuş da bir çok kamerası olan oteli tercih etmişler.yani seçim sonuçlarını değiştirmeyecek sorular için riske gireceklerini hiiiç sanmıyorum. ama yine de görüşmeseler iyiydi tabii.çünkü azıcık bir esintiden bile nem kapacak durumda olanlar var.hiç yoktan milletin ağzına laf verdikleri bir buluşma olmuş.

   
 3. yalanci ekrem imamoglu'nun pot kirmama adina 15-20 gorustuk ama ben 2-3 dk gorustum ,ismail kucukkaya'nin 2-3dk gorustuk dedigi,aslinda bas basa 46 danismanlarla toplam 1 saat 40 dk gorustuklerinin ortaya ciktigi sahip oldugu zihniyetin ne kadar yalanci sahtekar ve iftiraci oldugunu kanitlayan goruntuler....

   
 4. elinde hiçbir somut kanıt olmadan yıldırım için soruları istemiş diyerek, iftira ile algı yaratmaya çalışan imamoğlunun, moderatörle 46 dakika aynı mekanda olmasına rağmen ben zaten sadece 2-3 dk konuştum diyerek olayı BASİT leştirmeye çalışması ama zaten önemli olanın kendisinin konuşması değil, moderatörün kendisine ne söylediği olan buluşma.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.