1 2 3 4 5 6 7 8

ek mtv'yi ödememek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sosyal medyada ve sokak röportajlarında bu eylemi gerçekleştireceğini söyleyen birçok kişiye denk geldim. araba alım satımında orada burada illa ki borç karşına çıkacaktır. anayasa mahkemesinin de iptal edeceğiini sanmıyorum açıkçası.

  bu arada dün itibariyle ilkinin süresi doldu.

  tanım: daha sonra affedileceğini düşünmediğim eylem.

   
 2. araç muayene sırasında yaşanacak sıkıntı.

  her türlü biz ağlarız

   
 3. Bir üstadımın dediği gibi; Şimdi ödemezsen ödeme emri geldiğine ödersin, o zaman da ödemezsen haciz geldiğinde kesin ödersin.

   
 4. Umut fakirin ekmeği, devletin alacağı kimsede kalmaz. En güzeli ödeyip kurtulmak. Mahkeme kararıyla iptal edilirse bile sadakam olsun der geçeriz.

   
 5. ben daha ödemedim ne zaman icra memurları gelecek bekliyorum ama korkarım ben öderim onu vur abalıya canım ne olacak

   
 6. Beyhude bir uğraş.

  O vergi eninde sonunda ödenecek. Ödememe gibi bir lüksünüz yok. Yarın araç satmak istediğinde satamayacaksın, devir işlemi yapamayacaksın. Kısacası kaçış yok.

  Devlet eninde sonunda alır alacağını. Yarın bir gün ödeme emirleri gönderilmeye başlarlar, ödemezsen faiz işlemeye başlar. Yine ödemezsen haciz işlemi yapılacağına dair mesajlar gelmeye başlar. Banka da hesabın varsa ilk iş hesabına bloke konur. Hesabındaki parayı çekemeyince, paşa paşa vergi dairesi yoluna düşersin.

   
 7. arabamız yok ki ödeyelim, hoş olsa da ödemezdim çünki af çıkar buna da

   
 8. Af çıkar diyen arkadaş papua yeni ginede yaşıyor sanırım ödedik maalesef

   
 9. o arkadaş benim, yakında çıkar görürsünüz, diğer cezalara af çıktığı gibi..

   
 10. Ödedim ama anayasa mahkemesi nasıl bir karar verecek iptal olması durumunda iade yapılır mı yoksa köy sansığı terimi mi olur kafamda deli sorular.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam