1 2 3 4 5 6 7 8

dostla çay içmek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bir süredir görmediğiniz hakiki bir dostunuzsa ve çay da yeni demlenmişse hiçbir şeye değişilmez olan andır. kanımca bu ikisi en güzel kombinasyondur.

   
 2. eğer yanınızdaki insan gerçek bir dosta bazen dünyanın en huzur verici eylemidir.

   
 3. desarj olmanın en güzel halidir. karşılıklı çay içerken sohbet edilir belki de dertleşilir.insanın kabuğundan çıkıp nefes alması rahatlaması için en masrafsız yoldur ve tek gereken gerçek bir dostun Varlığıdır.

   
 4. çay içme olayı her türlü güzel bir eylemkem dostla gerçekleşiyosa olayın daha güzel olması muhtemeldir

   
 5. ilk önce çay içecek bir dost bulmakla gelişebilecek eylem.

  dostla oturup çay içerken bir taraftan da dertleşilir, insanı rahatlatan ve güven veren bir eylemdir. bazen bir dost psikologdan daha etkilidir.

   
 6. Dün çok şükür yaşadığımız güzellik. Yemekten sonra iyi demlenmiş bir demlik kaçak çay eşliğinde dostla muhabbet. Suyu iyice fokur fokur kaynattıktan sonra kuru Çayı üzerine eklemek suretiyle hazırlananı seviyorum ben. ayrıca bu aşamadan sonra çaydanlıkla ateşin irtibatını kesmek gerek, yoksa çay haşlandığı için hele bir de kaçaksa tadı çok acı oluyor. Gerçi dostum her türlü içiyor Çayı.

  yine zihnimin tozunu aldın, yine ufuk oldun fikriyatıma. Günlerdir beynimin altında ezildiği müşkülatıma iki cümleyle cevap verdin, refaha kavuşturdun onu. Teşekkür ederim dostum.

   
 7. muhabbettin en güzel olduğu zaman dilimlerinden biri olan durumdur

   
 8. Özlediğimiz ama pandemi yüzünden yapamadığımız aktivite

  Şöyle huzurla bir çay içmek ne kadar güzelmiş

  Değerini bilmemişiz

   
 9. Geleydin bir çay içimi ,

  Sen çay dökerdin ben de içimi ...

  dedirten başlık.

   
 10. bu korona yüzünden pek yapılamayan eylemdir

  gönül dostlarımızla çok da keyifli olur bu. şöyle geçmişten anılardan bi başlarsın sohbete ve son yudum bitince kalkıp gidersin.

  bunun keyfi başkadır

  bu keyifte dostlarınız olur umarım hep

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam