1 2 3 4 5 6 7 8

dinlerin denizin dibini boylamasını istiyorum

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. ben şok. O_O

   
 2. cımbızla seçilerek servis edilince kötü niyetlerle söylendiği anlaşılabilecek, saygısız ve faşizan talep.

  inançlara saygı duyulması gerektiğini idrak edemeyen herkes dahil bu saygısızlığa...

  deizmin denizin dibini boylamasını istiyorum demek de dinlerin denizin dibini boylamasını istiyorum demek de densizlik, hadsizliktir.

  şimdi biri çıkar 'ama kardeşim fikir hürriyeti var adam istediğini düşünür' falan der.höst!düşünemez kardeşim.düşünce hürriyeti kişiye başkalarının neyi düşünüp düşünemeyeceklerini düşünme hürriyetinin yolunu açmaz.

  atatürkün anlattıklarının tamamına bakınca böyle bir saygısız olmadığını anlarsınız.kendi inancıyla alakalı olarak bir yaratıcıya inandığını ancak dinsiz olduğunu gizlemediğini görürsünüz.dinlere inanmak zorunda değil, allaha inanmak zorunda da değil.benim inandığım allahın onu bu tutumundan dolayı cezalandırıp cezalandırılmayacağına kafa yormaya da hakkım ve haddim yok.

  lafın özü herkesin şeyine kimse karışamaz.

   
 3. Dinsiz kemalistin pedofili islamcıdan cok daha ahlaklı ve karakterli oldugunu gösteren baslik.

  Kemalizm dinsizligin maskesi degildir, ancak dininiz sapikliginizin, kadin düsmanliginizin, pedofili hastaliginizin maskesidir.

  Basliga gelip ama gercek islam bu deeeel diyen ilk kisiye muska hediyemiz var, takarsiniz.

   
 4. 'Türk milleti daha dindar olmalıdır , yani bütün sadeliği ile dindar olmalıdır , demek istiyorum . Dinime , bizzat hakikate nasıl inanıyorsam , buna da öyle inanıyorum .(Atatürk ve din eğitim , Diyanet işleri başkanlığı yayınları)

   
 5. bir atatürk ve cumhuriyet düşmanını vatan hainini gösteren başlık. dinsiz ve din düşmanı birisi diyaneti kurmazdı. kendi kurduğu diyanet 30 ağustos hutbesinde atatürk ü anmaktan aciz. ayrıca ben dinsizim kısmı hariç söylenenler doğru ve mantıklı söylemlerdir. söyleyip söylemediğini bilmem ama söylemese bile dinsizim kısmı hariç tarikatlar vb. hakkında düşüncesi bence aynıydı. tarikatları kapatmasında ne kadar haklı olduğunu çok iyi gördük. örneğin fetö. ama akıllanmazlar. utanmasa burada fetö gibi örgütleri savunacaklar yazarlık sizin olsun çaylaklık bizim -gülücük- dediğim konudur.

   
 6. duayen gazeteci ve yazar yılmaz özdil'in 31 ağustos 2019 tarihli ''ayet-el kürsi yazlı pirinç tanesi...'' adlı köşe yazısınında açıklamış ve başlıkta bahsi geçenlerin yalandan ve iftiradan ibaret olduğunu kanıtlanmıştır. gir oku diyeceğim ama sözcü fetöcü hain terörist din düşmanı kafir tek siz sütten çıkmış ak kaşıksınız işiniz gücünüz iftira yalan karalama memleketi yunanlara verseler alkış tutacak guruh aha bunlar ne de olsa keşke yunan galip gelseydi diyen mısıroğlunun bir numaralı yandaşlarıdır kendileri dediğim konu.

   
 7. memurlar.nette de ne kadar din düşmanı olduğunu öğrenmemize yarayan enrty.

   
 8. Yazılanlar doğrudur. Mustafa Kemal bizzat el yazısı ile yazmıştır afet inan tarafından yayınlanmıştır.

   
 9. Ulu önder Atatürk'e iftira atanların ideolojik sayıklamalarıdır. Dinler, dini duyular, anlayışlar,inançlar hiçbir zaman yok olamaz. Nitekim insanoğlu, sadece 5 duyu organıyla ve bunların birkaç ötesi olan aklıyla evreni tüm unsurlarıyla birlikte kavrayamaz. Öğrendikçe, yeni gizemler ortaya çıkıyor. Bunun sonu gelmeyecek. Bu bağlamda, dinler düşünsel olarak değişse de mutlaka var olacaktır. Büyük önder Atatürk, bu hakikati ve çok ötesini öngörebilecek dehaya sahipti. Bilimle ilim arasındaki farkı çok iyi biliyordu. Kalın sağlıcakla

   
 10. Büyük önder Atatürk'e kurban bile olamazsınız ey bazı zavallı kandırılmış akıl yoksunu zavallı tipler dediğim ve bu bazı tiplere özgü, sözde karşı oldukları emperyal Batı dezenformasyonuyla körleşmiş ideolojiyle kendini dindar sananlara dayatılan söylencedir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.