1 2 3 4 5 6 7 8

cumhurbaşkanı bize allah gibi geliyor

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. mehmet ağarın milletvekili oğlu tolga ağarın malatya gençlik buluşması kapsamında konuşma yaparken kullandığı ifade.

   
 2. İlahlaştırmak.

  Coştular yine dediğim durum.

   
 3. erdoğanizm dini mensuplarının hissiyatı

  herkesin şeyine kimse karışamaz

   
 4. insanın kınadığını yaşamadan ölmeyeceğinin kanıtlarından biridir. atatürk'e sevgi ve saygı gösterenlere karşı 'ataput' diyenlerin 'erdoğan'ı ilah yerine koyup ona tapmaya başlamalarının göstergesidir. allah bizleri razı olacağı hale getirsin.

   
 5. töbe, töbe..başımıza daş yağacak daş!..

  dediğim konu.

   
  (Bkz: erdoğan gitsin demek milletin,bayrağın tek olması yıkılsın demek)(Bkz: ben gidersem ülke batar)(Bkz: tanrı-allah)(Bkz: erdoğan ima etsin hemen istifamı veririm)(Bkz: erdoğan olmasa hepimiz bir hiçiz)
 6. beyin yoksunlugunun siyasete yansıması

   
 7. Karşı mahallenin başkanı ve icraatlerini eleştirecek bir şey bulamaması üzerine, saf tiplerin sözlerinden alıntı yaparak sayın başkanı itibarsızlaştırma hareketine katkı sağlaması üzerine sürekli gündeme getirilen bir söz. Kainatın tek Sahibi, sahibimiz, efendimiz, yücelerin yücesi sultanımız, nihayetsiz ve sonsuz kudrete sahip olan Allahtır. Allah tarafından yaratılan tüm canlılar fanidir acizdir. Bizi Allaha yaklaştıran ve onu sevdiren yöneticler seçmeli ve onları desteklemeliyiz çünkü Allahın bizi yaratma amacı onu anmak ve her daim şükür etmektir vesselam. Ya Rabbel Alemin bize bahşettiğin bütün bu nimetler, bedenimiz, dünyamız ve kainatımız için sana sonsuz şükürler olsun, günahımız varsa affet, sen bağışlayıcıların en bağışlayıcısısın, lütfuna da kahrınada şükürler olsun. Amin

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.