1 2 3 4 5 6 7 8

çise-m

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. en azından fake olmadığını düşündüğüm... kanlı canlı orijinal bir yazar.

   
 2. "aman ali rıza bey! ağzımızın tadı bozulmasın." minvalinden hareket etmeyen, çıkar uğruna yoğurda işine gelince beyaz, işine gelmeyince siyah demeyen, kelimelerini ve cümlelerini cebine koyup özgürce yazan, kaleminde kalite görünen yazardır.

   
 3. herhangi bir yazarın yedek nicki olmadığını kesin olarak düşündüğüm ve aklındakileri "elalem ne der" baskısını düşünmeden,rahatlıkla özgürce dile getirdiğini düşündüğüm yazardır. sözlükte bu tip yazarların artmasını dilediğimiz yazarlandandır.

   
 4. Başka bir amaç gütmeden Sadece yazma ve değerli fikirlerini paylaşma adına burada bulunduğuna inandığım, bana farklı bir bakış açısı kazandırdığını fark ettiğim için yazdıklarını okumaya özen gösterdiğim, az ama Öz yazan, Sözlük için gerçekten önemli bir isim.

   
 5. eleştirilere olumlu yaklaşmayı iyi bilen, yazmayı sevdiğini düşündüğüm yazdıklarını okumadan geçemediğim, sözlüğün akıllı uslu esprili kaliteli yazarlarındandır

   
 6. kayıp ilanı mı verilse acaba diye düşündüren sözlük yazarı.

   
 7. nickini gördüğümde yağmur çiseliyor sözünü aklıma getiren yazardır

  kayıptır ve kayıp ilanı vermek gerekir kendisi için

   
 8. Ahhhh eskidendi çok eskiden yeniler bilmez yeni açılmış sözlük yazıyoruz yok olmadı diyip siliyorlar haksızlarda diyemem hala öğrenemedim kurallı yazmayı .kızıyoruz tabi puan alacağız birde . İlkler ilk heyecanlar hep güzel yada hatırlanınca hep güzellikler hatırlanıyor bilemedim .

  Ölmedim , kayıpta değilim arada bakıp çıkıyorum bu gece yazarsım geldi .

  Şahsıma yada adıma yazmayı değer gören arkadaşlara teşekkürü borç bilirim .

  Ben bu başlığa yazacak olsam yağmak isteyipte yağamayan var gibide aslında çokta hissedilemeyen kararsız gibi yada cesur değil derdim selametle

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.