1 2 3 4 5 6 7 8

ciddiye almak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. inanmak,önem vermek,gerçek sanmak...

   
 2. milletce ciddiye alma kriterlerimiz sorunlu biraz yalnız,

  ciddiye alınacaklarla alınmayacaklar arasındaki ayrımı yapamadığımız sosyal hayatın içinde oldukça bariz...işimizi ciddiye almayıp,dedikodu için adam öldürebiliriz öreneğin.

   
 3. değer görmektir.

  Bu covid meselesi nasıl ki mart ve nisan aylarında ciddiye alınıyorsa aynı şekilde de alınmalıdır. Değerli Bakanım artık duruma el koymanın vakti geçiyor. Bir şeyler yapmalısınız. Vaka sayılarının artması hayra alamet değil. Artık bir yön bulunması gerekiyor önümüz kış ayı. sıkıntı var. Enteresan şey şu ki önümüz yaz olmasına rağmen okulları kapattık. Ama şimdi önümüz kış okulları açıyoruz. Ha bu arada okullar tatil diye de çocuklar dışarıya alınmamalıdır

   
 4. yanlış ya da eksik veriler toplanarak sonuca varıldığında gerçekliği tam olarak ifade etmeyeceği için a cak önyargının dışavurumu olabilir. daha vahimi "ahlaki dayatma" nın maskesi.

   
 5. kendinden başkasını çok abartarak ciddiye almak gereksiz pişmanlıktır. Heryein sonunda başbaşa kalacağımız kendimiziz.

   
 6. işini ciddiye almak olması gerektiği gibi düzgün yapmak, . ciddiye almak değer vermek onun varlığını kabul etmek onu anlamak ona göre hareket etmek, ancak ciddiye alınmayacak o kadar çok insan var ki çevrende, ortamdan gitmek istersin gitmen mümkün değil, en iyisi muhatap olmamak ama varlığı bile seni rahatsız ediyor. Mecburen iş icabı yüz yüze bakıyorsun sadece iş konusunda ciddiye almaya çalışıyorsun.

   
 7. sosyal ortamlardaki konuşmalar, kişiler görseller için yapılması genellikle hüsranla sonuçlanabilecek hareket. her şeyi ciddiye almamak lazım. çoğu insan sosyal medyada diğer insanlarla kafa bulmakta, kendi bu durumdan keyif almakta fakat karşısındaki insan tarafından ne derece ciddiye alınabileceğini hesaplayamamaktadır. insanların temiz duygularıyla oynamak iyi bir şey değildir. bu yüzden eğlenirken başkalarını incitmemek gerekir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam