1 2 3 4 5 6 7 8

Burak Yılmaz

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Kendini yere atmasıyla ün yapmış, sürekli olarak hakemi aldatmaya calısan, futbol oynamaktan çok rakiplerinin emeğini çalmaya çalışan futbolcu.

   
 2. Beşiktaş taraftarının, kendisine her top geldiğinde "hırsız hırsız" diyerek yuhaladığı futbolcu.

   
 3. Kendisi eliyle oynadığı halde hakemden penaltı isteyen nadir futbolculardan biridir.

   
 4. İlk gol kralı olduğunda dahi bu adam futbolcu değil dediğimde herkesin tepkisini aldığım fakat yıllar geçtikçe "bu adam futbolcu falan değil" diyenlerin sayısını kendi yeteneğiyle artırmayı başaran şahıs

   
 5. türkiyede ofsayt krallığı olsa krallık koltuğuna oturacak şahıs

   
 6. 4 büyük takımda oynamış milli futbolcu şu an galatasaray futbol takımında oynamaktadır.

   
 7. varlığında çok sövdüğümüz, yokluğunda da mumla aradığımız, vuruş tekniğinden mahrum ama sürekli pozisyon kovalayan ulusal futbolcumuz.

   
 8. yeteneğinin oynamaya el verdiği bir kulüpten (beşiktaş) gönderilip uzun bir takımlararası yolculuktan sadece karakterinin oynamasına yettiği bir kulübe (galatasaray) transfer olmuş türk milli forvet.

   
  (Bkz: Galatasaray)(Bkz: beşiktaş)
 9. Yetenekli oldugunu düşünmediğim, attığı gollerin çoğunu ya boş kaleye ya karşı karşıya atan, kendini yere atmaktan futbol oynamaya vakit bulamayan; rüzgar esse kendini yere atan ve sakatlanıp milyonların beddualarının gerçekleşmesini dilediğim tek futbolcu.rakiplerinin az buz emeklerini çalmamıştır. emre - volkan - melo gibi futboldan uzaklaştırılması gereken oyunculardandır.

   
 10. ulusal takım kampında takım arkadaşının ağzına silah dayayan futbolcuya sahip çıkanlar tarafından karaktersizlikle suçlanan futbolcu.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.