1 2 3 4 5 6 7 8

bülent arınç ve bülent ersoy un evlenmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bu durumda ikisi de bülent arınç olacağından ülkenin büyük bir kaosa sürükleneceğini düşündüğüm durum. iki tane bülent arınç gibi ama değil gibi de. fazla düşünmemek en iyisi zannımca. çok garip.

   
 2. çok ama çok ilginç bir tespittir. ülkeye bir Bülent arınç bile çokken bir ikincisi çok ağır kaçacaktır. ayrıca hepimiz Bülent arınçız dendiğinde de hangi Bülent arınç'In kast edildiğini anlamak güç olacaktır.

   
 3. bu ülkenin duble bülent'i kaldıramamasıyla sonuçlanacak olandır. Bülent arınç'ın kılıbık çıkması sonucu Ersoy soy ismini almasıyla ortaya çıkacak kaosu düşünmek bile istemiyorum.

  aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık durumu.

  en mantıklı olanı ise bunları ölümüne ayırmak olacaktır.

   
 4. Bülent Ersoy 'un ilgi alanındaki erkek profilinin daha çıtır erkekler olduğu düşünülürse yaş konusundan dolayı zaten en baştan olmayacağı belli olan İzdivaçtır.Bülent Arınç gibi bir hatip bunları okusaydı...aman okumasın sakın.

   
 5. bülent ersoy'un "rabbimin bir bildiği vardır", " fevkaladenin fevkinde olur" diye konuya başlayacağı; bülent arınç'ın da "demirtaş hapisten çıksın", "demirtaş'ın kitabını okuuuu bülent ufkun açılsın" şeklinde devam edecek diyalogların baş mimarı olacak evlilik.

   
 6.  
  (Bkz: eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek)(Bkz: Yapma oğlum yapma çocuğum)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.