1 2 3 4 5 6 7 8

bu konu ülkemizi ilgilendiren bir konu değildir

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğanın reza zarrabın abd de tutuklanması olayı ile ilgili yaptığı yorumun bir kısmıdır.

  ayrıca kendisi devamında "bir kara para aklama konusu mudur, değil midir bunun gerekçesini bilmeden böyle bir değerlendirme yapmayı da doğru bulmuyorum ancak kara paranın babaları orada duruyor." şeklinde açıklamalarda bulunmuştur.

   
 2. Yine lafı gediğine koyan bir açıklama. Sahte para konusunda amerika resmi bir devlet olduğu için doğru bir görüş.

   
 3. kurnazca bir açıklamadır. ama benim aklıma nedense zarrab'ın ekranlara çıkartılıp türk bayrağı fonlu savunma yaptığı programlar geliyor. tertemiz olduğunu hatta ülkenin cari açığını falan kapattığından bahsediyordu bu arkadaş. üstelik kanallar havuz medyasıydı ve havuza yön veren bürokratlar / siyasiler bu konuda en ufak olumsuz bir yorumda bile bulunmuyordu. dönemin başbakanı ise kendisini hayırsever iş adamı olarak tanımlıyordu.

  kısacası hayat ne tuhaf vapurlar falan.

   
 4. koskoca türkiye cumhuriyetinin cari açığının %15'ini tek başına kapattığını ileri süren ve iddiası ne maliye bakanlığından ne de başka bir yetkili ağızdan yalanlanmayan bir adamı kara para - sahte para olayından abd gözaltına alıyor ve bu bizim ülkemizi ilgilendirmiyor.

  kesin öyledir dediğim açıklama.

   
 5. Dogru bir aciklama.

  Konu direk ugandayla ilgili. Devam eden surecte meksika, kenya, avustralya, japonya, kuba, kore gibi ulkeler de davaya mudahil olabilir.

  Ama bizimle alakasi yok

   
 6. reza zarrab türk vatandaşı olmadığı için, cumhurbaşkanımızın söylediği çok doğru beyandır. ne deseydi, verin bize biz onu yargılarız pardon salarız olarak düzeltme ihtiyacı duydum ama hiç bir ülke kendini karalamaz ve karalaması da olmaz. Almanya hiç çıkıp biz teröristleri besliyoruz diyor mu, lanetliyor sürekli.

   
 7. ...acaba?. dediğim.

   
  (Bkz: burnumun direği kırıldı)(Bkz: ananı da al git)(Bkz: bit yeniği)(Bkz: Rıza sarraf'a şeref madalyası takmak)(Bkz: reza zarrab'ın itirafçı olması)(Bkz: yürü be kim tutar seni)
 8. Reyisin Amerikan yargısı karşısında yaşadığı çaresiz durumlardan birisi. Çekirdeklerde çok tuzlumuş bu seferki.

   
 9. Birileri Türkiye zarar görsede bir yerimize kına yaksak pozisyonuna getirdiği durum. Türkiye İran'la altın da alır, petrolde satar alır sanane be ABD diyemeyen ulusalcı geçinen hain den farksız ABD dostları. Tayyip gitsinde Türkiye'ye ne olursa olsun hainleri bir kerede ülkenizden yana olun. Yediğiniz tasa pislemeyin.

   
 10. ne oldu da şimdi 2 kere nota verdiniz Allah kimseye tükürdüğünü yalatmasın dediğim ibretlik durumdur.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.