1 2 3 4 5 6 7 8

bir aylığına yazan nickler

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. son aylarda dikkat ettiğim durum.yeni yazar arkadaşların gelmesiyle sözlük zenginlesiyor yaşasın derken her ne hikmetse diğer ay ortadan kaybolan nicklerdir.her ay yenisi gelir ama bir süre sonra yok olur.yazmaktan sıkılmış olması muhtemeldir.

   
 2. Aylık çalışan Taşeron işçilerdir.

   
 3. Benim de dikkatimi çeken, gerçekten ilginç bir tespittir. Bir aylık deneme süresinden sonra maaş ücretini az bulup, başka bir yerde dolgun maaş+ ful sigortaya Devam eden nick olabilir.

  Daha ilginci ise, bu tipler ayın ikisi üçü değil tam biri olunca terk ediyorlar burayı.

   
  (Bkz: yazar maaşlarının gecikmesi)
 4. lafı gevelemeyip sadede getirtecek sorundur.evet ayin birinde yok olmaları reenkarnasyona inandıklarını ve yeni ayla birlikte farklı bir isimle vücut bulacaklarına delalettir.ha tabi bide mutlaka ilk on'a gireceklerine.tabi bunlar birer iddia gerçek kurum ve kuruluşlarla alakası yoktur.

   
 5. "benim oğlum bina okur, döner döner bir daha okur" sözünü hatırlatan, her ay farklı kullanıcı adları ile puanlamada yer alma çabasında olanların sergilediği durum...

   
 6. sözlükte aradığını bulamayan, başka sözlüklere gideyim az da oralarda vakit harcayayım diye düşünerek bir aylık süreden sonra sözlüğü terk etmeleri. diğer sözlüklerle burayı kıyasladıkları zaman geri dönüş yapma olasılıkları yüksek olan nickler olduğunu düşündüğüm ve ikinci bir nickle gelmekle nasıl bir değişiklik yapacakları konusuna fazla değinmek istemediğim durum.

   
 7. Bu aralar sıkça gördüğüm olaydır. Hayır yani, boşa nick israfı.

   
 8. her ay yenilerinin aramıza katıldığı, stres attığımız, eğlence çıkartan, şamatacı, matrak tipler olurlar genelde.

  pek çoğunun ortak özelliği her konunun uzmanı olmaları, buna karşılık düşüncelerini yazarak ifade etmedeki kısırlıkları, eleştiriye gelememeleri, kaynağı belirsiz özgüvenleri, siyasal tercihlerindeki tek tipcilik ve tartışma adabından yoksun olmalarıdır.

  yenilerini görmeyi sabırsızlıkla beklediğimizdir.

   
 9. uzun süreli ilişkilere(yazarlığa) karşı olan yazarlardır. aylık sözlük paketi alarak yazmaya başlarlar ve bağlanma sorunu olmasın diye tarife yenilemeyi düşünmezler.

   
 10. Kiralik futbolcu gibiler.bonservisi baskasinda oldugu icin sözlesmesi biten gidiyor

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.