1 2 3 4 5 6 7 8

Bilgisayarım olmayınca ben

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. evdeki cisimlere sarmaya başlamasıdır. mesela salona girince aaa bu buradaymış diye şaşırıyorum. o gün yaşadığım olayları daha farklı olarak anlatıyorsun. yani hep bilgisayara bakınca günün nasıl geçti sorusuna "eeh aynı işte" bilgisayar olmayınca "vaay biliyormusun şu şu oldu" diyorsun..

  evin şekli boyası halısı adama çok farklı geliyor yaw. Sonra işte televizyona sarıyorsun -gülücük- ne olacak bizim halimiz.

   
 2. boşluktur. alışkanlık.

   
 3. kremasız bisküvidir.

   
 4. bilgisayarların evlerde yaygınlaşmadan önceki haline dönmeye benzer. o zamanlar nasıl ki evimizde oyuncaklarla, televizyonla, radyoyla, dışarıda gezmeyle veya akraba ziyaretleri ile idare ediyorsak o durumları yaşamaya başlarız. ama akıllı telefonları olanlar ise az çok idare ederler. bilgisayarın yerini tutmasa da onun yarısı kadar mutlu etmeye yeter.

   
 5. özellikle bekar olan erkeklerin ya da genç yaşlardaki kişilerin fazlasıyla sıkıntı yaşamasına sebep olacak durumdur. gerçi hoş şimdi akıllı telefonlar var artık her derde deva ama bilgisayardan da film dizi izlemek için mecbur kalınıyor bir yerde.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.