1 2 3 4 5 6 7 8

bikiniyle ulu orta namaz kılan kadın

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  sanırım reform işini biraz abartmış kadındır.

  başlığı açarken namaz kılıyor diye yazdım ama belki de sadece hareketleri namaza benzeyen kültür fizik hareketleri yapıyor olabilir, başka bir inanca ait ritüel sergiliyor olabilir. bu açıdan hemen olumsuz eleştirmemek lazım.

   
 2. Tuhaf tuhaf isler

   
 3. Namaz kılan değil namaz hareketleri yapan kızımızdır. video yüksek sesle izlenirse, çekenlerin Arapça konuştukları net biçimde anlaşılıyor. (Videonun en başındaki konuşmalar arapça bilenlerce çevrilebilir.) sanırım hanım kızımız gölgelikte belkide çarşafla falan gölgelenen Arap turistleri trollemek için namaz hareketlerini yapıyor.(Madem yüzmeyeceksiniz ne diye geliyorsunuz denize) Büyük olasılıkla kızımız; islam'a, ezana, arap'a, sakala, çarşafa, türbana, cübbeye... alerjisi olan seküler, laik, çağdaş, ilerici ve ateisttir. Orantısız zeka kullandığını düşünmektedir.

   
 4. kendi inancından başka inançları hoş görmeyen, aklınca dalga geçtiğini düşünen kişinin davranışı olarak değerlendirdiğim durum.

  büyük ihtimalle namazı gericilik olarak görüyordur. o hareketlerde neymiş, yok aşağı eğil yok sağa sola başını çevir, bacaklarının üzerine otur, ellerini yüzüne sür. offf nasıl da zor bu hareketleri yapmak. plates yapmak daha kolay, kocaman bir topun üzerinde ha düştüm ha düşeceğim, belimi bükeceğim, havaya bakacağım, uf ne kolay hareketler.

  namaz kılanlar da bu hareketleri yapsın, budizmin rahatlama hareketlerini yapalım. bizim ne işimiz olur namazla. o kadar zor ki hareketleri, bir de sağını solunu örtmek lazım, bu sıcakta ne mümkün.

  halbuki her niyetlendiğin sporun özel bir kıyafeti varken!

  ne diyelim güzelim gün gelince inanmadığın şeyle yüzleşeceksin. hesap gününde bu yaptıklarının hesabını vereceksin ama sana bir müjdem var, sevinebilirsin. mahşer gününde çıplak olacaksın, tam senin istediğin ortam. hele cehennemi anlatmaya gerek yok; çünkü biz insanoğlunun aklı yetmiyor oraya. gidince orayı da anlatırsın ama ne halde anlatırsın, bunun bile hayali bizim aklımıza sığmıyor.

   
 5. müslümanlara karşı yapılan aşağılama eylemi ve trol olduğunu düşündüğüm olay. dünyadaki tüm sorunlar bitti de bu kaldı dediğim mevzu.

   
 6. videonun açılmaması sebebiyle izleyemediğim ama diğer entryleri okudukça büyük ihtimalle troll olduğunu düşündüğüm olay.

   
 7. SANKİ BİKİNİLİ OLMASI DEĞİL DE ULU ORTA NAMAZ KILMASI YADIRGANMIŞ GİBİ DÜŞÜNDÜREN

   
 8. Ünlü olmak için böyle bir yolu seçmiş ve emellerine ulaşmış olan kadındır. Saygılar

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.