1 2 3 4 5 6 7 8

Bi mola

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. kötü bir şey yazmam.

  ne çok kova varmış yahu.

  şaştım kaldım.

   
 2. Farklı kültürlerden, farklı fikirlerden ,her yaş grubu ,her eğitim düzeyinden, çeşitli meslek grubundan insanları bir araya getiren yer.Din ,tasavvuf,siyaset ,Edebiyat,haber,günlük gibi paylaşımlar,fotoğraf ne ararsan var :)Bi molanın en güzel yönü normalde bir araya gelemeyecek birçok insanı bir arada aynı platformda buluşturması.Daha çok hayatta yorulup yıpranmış, yanlızlaşmis insanların gelip kafasını dağıtmaya çalıştığı yer .Bazen hiç tanımadığı insanlara anlatmak, yazmak iyi gelir insana.Burasi da o imkanı sunuyor .Kendi adıma herşeyi yazmasam da ,burayı en çok günlük gibi kullananlardan biriyim.Burası her ne kadar insanın zamanını alsa da ve bazen ortamın iyi olmadığı zamanlar da olsa da,biraz zarari da olsa da,insanin hayatin yoruculuğundan kaçip sığındığı yer oluyor çoğu zaman.Özellikle de yazabiliyorsan ve kendi halimdeysen genelde güzel ...insanin ölene kadar birşeyler öğrenmesi bitmez ve her insan her insana birşeyler öğretir. Bazen hiç duymadığımız şeyleri de burada duyup öğrendiğimizde oluyor:)Burası da aynı reel hayat gibi aslında sadece bazı insanlar sanal olduğu için biraz rahat davranıyor.iyi insanlar da var ,kötü niyetli olanlar da...Güzel dostluklar da kazandırıyor.En kötü yönü ise insanların rahatça yalan söyleyebilmesi.İnsan sanal reel her yerde dürüst olmalı.

   
 3. Neredeyse unuttuğum bölüm

  Hala kendilerini göstermek için foto atılıyor mu

  Her öğün yemeklerini paylaşıp biz bunu yiyoz fakir ya sen diyorlar mi

  Hala kavga gürültü ile kendini Bi halt sananlar var ki

  İfşa adı altında telefonun galerisi ekran görüntüsü ile dolu olup ailesinin tek karesi olmayan ve bundan haz duyan psikolojik vakalar orada mi

  Kesin oradadirlar gidecek Bi yerleri yok ki kapana sıkışmış gibi orada ölecekler fatihq okuruz korkmayin:)

   
 4. renjiro bir dokunduk bin ah işittik.

  burayı okurlarsa mesuliyet kabul etmiyorum. :)

   
 5. Dermes hakkaten ya okurlarsa:)

  Gayet ılımlı yazdım bence gerisini sen düşün;)

   
 6. Arada bir göz ucuyla baktığım yer :)

  Hep bir gerginlik, hep birinin topunu patlatma isteği hakim.

  Bazen de gülümsediğim vakalar da mevcut, ponçikce yazanlar da var.

  Azıcık aşım ağrısız başım diyorsan sözlükten Şaşmayacaksın.

   
 7. Ziyadesiyle matrak ve gerçeklikten çok kopuk bir sosyal platform. Mesela üyenin birinin bugün 45 yarın 37 yaşında olduğunu görebilirsiniz Bi'molada yaşlar tersine gider (gülücük), bir gün gözlerim yeşil diyenin birkaç ay sonra kazaktan yeşil yoksa mavi gözlerim dediğini görebilirsiniz, meslekler zaten herkes uzman ama yabancı dil bilen kaç kişi var diye sorun neysem. Ya da bazıları bir gün Karadeniz'den, bir gün iç Anadolu'dan, bir gün Ege'den, bir gün İstanbul'un yerlisi, bir gün selanik göçmeni olabilir artık kime yakın olduğuna bağlı değişir. Yine geleneksel güzellik/yakışıklılık yarışlarına bağlı olarak o boylar sürekli uzar 150 lik kadınlar 170, 170lik erkekler 190 olur. Feyk ve bolca oynanmış fotolar kısmına hiç girmiyorum. Keşfette gördüğüm fotoyu anlık foto diye atan bir dolu insan gördü bu gözler. Filtre, fotoşop konuları her zaman tartışılır. Ama filtresiz foto mu atan kaldı diye konu tatlıya bağlanır. Ertesi günü tekrar bu konu tartışılır, tatlıya bağlanır, her gün bu konu tekrar edilir gündemde konu yoksa :)

  Eskiden Bi'molada Dr, prof Dr, uzm Dr, ordrysdr nicklerini pek görürdük ama doktorlar sitede bu kadar takılamaz düşüncesi ağır basınca nick alımında daha spesifik tercihler yaptı sevgili üyeler.

  Velhasıl Bi'molada her şeye rağmen hayat hoştur. İnanılmaz güzel rahatlatıcı bir etkisi vardır. Elinde kahvenle gelirsin dünyanın bir ucundan anlık foto attığını söyleyen insanların yarım saat sonra seninle aynı anda akşam yemeği yediğini görünce gülümsersin. Çok şey anlarsın ve bilirsin ama orada herkesi olduğu gibi kabul edersin. Mantık aramazsanız eğer, Bi'mola bedavaya kafa dağıtacağınız yerler listesinde çok rahat ilk üçe oynar.

   
 8. Kısa bir mola dediğimiz yer.

   
 9. da çok sakat var...

   
 10. O kadar çok reklam çıkıyor ki sitede fazla durmama sebeplerinden biri. Yorum yapmaya çalışsam sayfa değişiyor hooop reklam sayfasına.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam