Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

Bekar erkeklere ayda 300 tl ihtiyaç yardımı yapılması

paylaş araştır

1. Bir avukatın tbmm ye verdiği dilekçe ile gündeme gelen konu.

Saçmalığın daniskası.

Yok artık LeBron James.

2. yanlış yere dükkan açmış insan hareketi.

3. bekar erkeklerin ihtiyaci denildiginde akli hemen baska yere gidenleri de bize gostermistir.

bulasik/camasir yikamak da bir ihtiyactir, utu yapmak da.

4. Evlilik oranına darbe vuracak , insanları birlikte yaşamaya teşvik edecek konu.

5. Yardımın genel konulardan çok, özel durumlardan kaynaklanmasından dolayı gündeme gelen konu.

6. Avukat olarak dava açacak konu bulamadığı için tbmm yi meşgul etmek amaçlı reklam kokan bir eylem.

7. şimdi burda bu başlıkta öğrendiğim ve accaaayipp desteklediğim konu diyecektim ki tam, evli olduğumu aklıma getiren konu..

8. yardım talebinin amacı, kadına yönelik şiddetin durdurulmasına yönelik olarak belirtilmesi ve cinsel ihtiyaçlarını karşılayamayanların şiddete başvurmaları tezinden hareket edilmiş olması olsa bile unutulan, kadına şiddetle saldıranların boşanmış bekar erkeklerden daha fazlasının, evli erkekler olduğu gerçeğini değiştirmeyecek teklif

9. bu avukat beni tekrar bekarlık günlerime döndürsün o 'üçyüz teleyi' ona her ay ben vereceğim diyen evli erkeklerin türemesine sebep olmuş tekliftir.

10. seks işçilerini sevindirecek gibi gözüken teklif

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.