1 2 3 4 5 6 7 8

beğendiğin kıyafetin bedenini bulamamak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bir çok kişinin başına gelen olumsuz durum.

  özellikle kadınlar için yıkım bile olabilir. 36 beden giyersan o bitmiştir ya da 42 beden ararsın, satılmıştır. ondan sonra bu şehirde herkes küçük ya da büyük beden mi giyiyor diye hayıflanırsın. bu sorunu genelde ben ayakkabılarda yaşardım ama bu yıl şanslıyım. 36 numaralar satılmadan buluyorum.

   
 2. Genelde ya zayıf yada kilolu insanların sorunu olan durum.

   
 3. kişiyi acılara gark edecek isyana sürükleyecek hadisedir...

  genelde tombik yurdum insanının sıklıkla yaşadığıdır...

   
 4.  
  (Bkz: allah başka dert keder vermesin)
 5. netten alınınca yaşanılmayan sorun.ne olur ne olmaz diye de bedenin küçük gelme ihtimali düşünülerek bir beden büyüğü ile birlikte sipariş veriyorsun.olanı alıyor,olmayanı iade ediyorsun.-ben hiç yapmadım.yapan arkadaşlardan biliyorum.-

   
 6. pek sorun yşamadığım durumdur.

  cocuk reyonundaki elbiseler tam bana göre bu kilo ile.(gülücük)

   
 7. her kadının başına gelebilme olasılığı yüksek olan sıkıcı durum. vitrinde gördüğün kıyafeti sırf almak için girersin. başka amacın yoktur ama hayal kırıklığı yaşayarak çıkarsın. kötü kötü çok kötü bir durum, hiç de komik değil. bunu kardeşime söylüyorum, hep pis pis güler. (gülücük)

   
 8. Kadinlarin en buyuk sorunlarindan biri. O kadar kiyafet ara tara, o olmaz bu olmaz ama en son bir tanesi begenir gibi olsun bir de baksin o da ne, bedeni kalmamis.

  Sonra yine her sey en başa.

   
 9. insanı çok üzen vakalardandır. zira zaten sevdiğin giysiyi bulmak bir zahmet bulmana rağmen sana uyan bedende olanını bulmak ayrı bir zahmet. iki aşamalı görev gibi. birinden biri olmasa yarım kalıyor. not: sadece kadınların değil erkeklerin de yaşadığı sorunlardandır.

   
 10. çok satılan bedenlerde yaşanan sorundur

  daha çok kadınlar bu sorunu yaşar

  bizler bulamazsak çok dert etmeyiz, başka bir şey alırız onun yerine

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.