1 2 3 4 5 6 7 8

bazı insanlara güvenmeyeceksin

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. travma üstüne travma yaşıyoruz.

  İnsanlık yapıp soğukta beklemesin diye aracına aldığı yolcu tarafından vurulan taksicinin duyduğu son sözler.

  Bir insanı değil bütün insanlığı vuruyorlar.

  insanlık ölmek üzere.

   
 2. Bazı kelimesi gereksiz olmus

   
 3. genel olarak insalara güven olmaz.

   
 4. Limsenin kimseye guveni kalmadı:(

   
 5. Görüntüleri izledim ve insanlara,insanlığa olan inancımı kaybettim artık

  İyi niyetli,merhametli olmak bu devirde hiç iyi değil.Merhametten maraz doğuyor

  Umarım adam hayata tutunur ve ölmez.Bu da merhametinin,iyi niyetinin ödülü olur.

  Yoksa ilahi adalete olan güvenim de son bulacak.

   
 6. İlahi adalet günü gelince tecelli edecek kuzen ,:((( bu dunya geçici Allahın sabır ismi var ,Allah yardımcısı olsun bu olayı yaşayan kisininde:(

   
 7. Dul bir bayan, dört çocuğu var diye her ay yardım edip, Kuran öğrettiğim bir bayan öğrencim ,hakkımda iftiralar edip başka birileriyle beraber mahkemelik olmama sebep olduğundan beri hiçbirşeye şaşırmıyorum...Başka birileri dediğim de en yakın dost bildiğim ve her zor anlarında yanında olduğum görev arkadaşlarımdı...Üstelik hepsi beni çok severdi ,ya da ben öyle sanıyordum....Hayatımda o kadar çok şeyler yaşadim ki çok iyi niyetli herkese cabuk güvenen biri olarak insanlara olan güvenimi sarstılar. Gerçi yine aynıyım ben iyi niyetli olmaya devam...Gerçekten çok üzücü iyilik yaptığın bir insan sana zarar versin hele ki seni öldürsün...Allah rahmet eylesin taksiye ...yakınlarına Allah sabır versin...Benim de tüm hayatım hep güvendiğim ve iyiliğim dokunmuş bazı insanlar tarafından alt üst oldu.Genc yaşımda sağliğimdan oldum.Bu dünyanın yarını da var .Bunu hiç mi düşünmüyor bu insanlar ...İlahi adalet var iyiki de

   
 8. Temkinli olmak iyidir . Zarari azaltır.

   
 9. Bir serseri yüzünden bir can gidiyor,durduk yere, iyilikten maraz doğuyor,bunların nefes alması bile zarar,caydırıcı cezalar önlemler olsa bile insanlık artık çığırından çıkmış,Vah gidene ve yazık geride kalanlara.

  İnsanlar artık can sıkıntısından bile can yakıyorlar,zerre güvenim yok hiç kimseye,her adımında düşünürüm ona göre adım atarım,insanları bu hale getiren merhametsizler sonra da neden guvenmiyorsunuz derler.

  Kökleri kurusun,ilahi adalet ayrı fakat bu dünyada da bunun cezasını misliyle ödemeli ki insanların acıları bir nebze olsun hafiflesin.

  Söylenecek çok şey var acımasız insanlara ve yine hepsi boş oluyor malesef.

   
 10. Kısasta hayat vardır.(Bakara 179. Ayet)

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam