1 2 3 4 5 6 7 8

başlığın başa kalması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. başlığı açıp ilk entry giren kişinin yazdığını silmesi sonucu, başlığın ikinci entry giren kişi tarafından açılmış gibi görünmesi durumu.

   
 2. arka planda başlık sahibinin görünmesi fakat ön planda ikinci entry yazanın başlık sahibi olması durumu.

   
 3. istemeden başlığı sahiplenmek

   
 4. başlığa yazılan tanım üzerine yorum yaptığınız ve başlık sahibi tanımı silince yorumunuz öylece kaldığı başlığı sizin açtığınız zannedilincede tanıma bak diyen diğer üyeler tarafından eksilendiğiniz bir tuhaf durum.

   
 5. başlığı açıp sonrasında pişman olan yazarın entrysini silmesi sonucu,ikinci entry sahibinin başlığa sahip çıkması durumu.

   
 6. şuanki yaşadığım durum.

   
 7.  
  (Bkz: reyhanlı katliyamı)
 8. zaman zaman farkında olmadan gerçekleşen durum.

   
  (Bkz: Devlet bahceli'nin erken seçim aciklamasi)
 9. başlığı açan kişinin entry'sini silmesi sonucu ortaya çıkan durum. bu sebeple bir konu açıldığında hemen atlamayıp konuya, daha sakin ve emin adımlarla ilerlenmesi gerekiyor. mutlaka entry girişin 3.sıralarda falan olsun ya da daha aşağılarda. şimdi başlık başa kalınca diğer kişide entry'sini silebiliyor. hatta bu durumlarda herkes silsin, konu dımdızlak kalsın. (gülücük)

   
  (Bkz: dımdızlak ortada kalmak)
 10. bazen bilinçli #1sup, bazen bilinçsiz, bazen de benim gibi kendini bilmez, tüm entrylerini silmeye meyilli hadsiz yazarların yaptığı eylem sonucunda oluşan şaheserlerdir.

  efenim iyi ki düzenle butonu var da, bazıları gibi kalakalmıyor entrylerimiz. #swh

   
  (Bkz: vatandaş sen)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.