1 2 3 4 5 6 7 8

aybüke yalçın

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 3 yıl önce bugün batmanın kozluk ilçesinde görev yaptığı okulda karneleri dağıttıktan sonra haince öldürülerek şehit olan 22 yaşındaki öğretmenimiz.

  ruhu şad olsun, mekanı cennet olsun..

   
 2. pkk'lı teröristler tarafından şehit edilen öğretmenimiz.

  allah rahmet eylesin

   
 3. bir silahlı çatışmanın ortasında kalarak değil,

  yerel birimlerce planlanarak gerçekleştirilen bir saldırıyla canını kaybettiği iddia edilen öğretmendir.

  son 18 yılda kâfirler tarafından canına kastedilen asker, polis ve sivil kamu görevlilerinin gizlenen sayısının 30 binden faza olduğu da iddialar arasında.

  bu iddianın yarısı bile gerçek olsa nedeni mutlaka sorgulanmalıdır.

   
  (Bkz: ağzı olan konuşuyor)(Bkz: ağzı olanın konuşması)(Bkz: fısıltı gazetesi)(Bkz: terör)(Bkz: sokaktaki insan)(Bkz: terörize olmak)
 4. "Öğretmen oldum ben" cümlesiyle paylaştığı sevinci bir yılı dolmadan kursağımızda bırakılmış, öğrencilerinin sevgisini kazanmış, kurduğu müzik odası, gülen yüzü, Mağusa Limanı deyince kalbimi parçalayan sesini bizlere miras bırakmış kanayan yaramdır.

  (Gün yüzü görmesin sebep olanlar!)

   
 5. vatanın gençecik fidanlarına katleden hdp ve pkk ile kırılacak ellere tek laf edemeyen chp ve işbirlikçisi saadet- iyi parti- deva gibi tek laf edemeyenlere inat unutmayacağız.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam