1 2 3 4 5 6 7 8

avrupa birliği ile vizelerin kalkması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  Avrupa Birliği ile Türkiye arasında Brüksel'de gerçekleştirilen zirvede vizelerin 2016 yılının ekim ayında kaldırılacağına ilişkin takvim açıklanması.

  eğer denildiği gibi gerçekleşirse artık vize kuyruklarında sıraya girmeden, vize için yüzlerce tele masraf etmeden avrupa'ya seyahat edilebilecek.

   
 2. yıllardır kulaktan kulağa dolaşan söylentinin ilk kez gerçek anlamda hayata geçecek olması. tabi avrupa bunu öyle kolay kolay yapmaz, birkaç milyon daha mülteciyi ülkemize postaladıktan sonra söz konusu vizeleri kaldıracaklardır.

   
 3. spoiler

  başbakan ahmet davutoğlu'un açıklamalarına göre haziran ayında başlayacak olandır.

   
 4. bu kadar söylenene rağmen halen gerçekleşebileceğine ihtimal vermediğim olaydır.

  umarım yanılırım.

   
 5. Yapamazlar diye kendime güvenip "yapsınlar oy vericem "deyip kapak olurken sevindiğim bir konu. 10 yıl sonra nasıl olsa yeşil pasaport alıcam diyerek,10 yıllık pasaport alıp sayfalarını bitirene kadar kullanma zevkine ereişmeyi istiyorum.

   
 6. avrupanın en kısa sürede elindeki mültecileri kovalama düşüncesi nedeniyle bizim de hayır demediğimize göre er ya da geç gerçekleşeceğini düşündüğüm konu. ha olur da yarın bir gün avrupa vazgeçerse biz ne deriz diye bilmiyorum. aldığımız suriyeliler bize kar kalır .

   
 7.  
  (Bkz: inanmak istediğimiz yalanlar)(Bkz: hayal)(Bkz: imkansız)
 8. almanya başbakanının şuanda gündemlerinde olmadığını söylediği olay. zaten bizde inandıydık ya demek istediğim, tek amacınız mültecilere bize kakalamak, başka amacınız yok.

   
  (Bkz: yalan dolan)(Bkz: kakalamak)
 9. #13ie #13if

  papaz olmaya hazır olduğum olay.

  yapsınlar yeter ki.

   
 10. umarım bir gün olur.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam