1 2 3 4 5 6 7 8

atalay filiz

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. tüm türkiye'de aranan seri katil.

   
 2. şu ana kadar 4 kişinin ölümüne sebeb olan, medyada doktoralı katil olarak adlandırılan kişi

   
 3. izmir bucada görüldüğü öne sürülen ve ana haber bültenlerinde sıkça yer bulan katil. elinde çantasıyla gezdiği ve bedava yiyecek bulduğunda karnını iyice doyurarak elindeki stokları daha uzun süre kullanmaya çalıştığı söyleniyor. en kötü ihtimal de bir kişiyi öldürüp onun evinde kalabileceği iddiası.

   
 4. Aramizda dolaşıp ,her gün sevgilisini, karısıni ,kızını, tüm ailesini ve kendisini ,tekmili birden öldüren sapık psikopat katillerden sadece biri.

  Tek farkı ,zeki ve daha iyi eğitim almış olması.

  Cok değil ,1 ay icerisinde, ölen ,öldürülen, insan sayısına ve ölum şekillerine bakın ülkemizde aslinda ne kadar çok seri katil olduğunu göreceksiniz.

   
 5. medya sayesinde bulunma ihtimali yüksek olan seri katil. adam o kadar kişiyi öldürmüş ve yakalanmadan hala ortalarda dolaşıyor.

   
 6. yakalanarak göz altına alınan seri katil.

  çok şükür dedirtir.

   
 7. Adam dibimdeymis dedigim haber.

  İfadesi merakla beklenen karaktersiz katil

   
 8. tanıyan minibüsçü ve oğlunun ihbarı ile yakalanan seri katil. çok şükür insanlar biraz nefes alabilir. üzerinden de yüklü miktarda paralar,sahte kimlikler çıkmış.

   
 9. Ünlü yazar AHMET ÜMİT'e göre ;"seri katil değil ,dört kişiyi öldürmüş bir insan."

  "...Seri katillerin öldürdüğü insanları tanıyor olması,ilişkide bulunması gerekmiyor.bir ritüel içinde ve ayni nesneyi kullanarak öldürüyor.Atalay Filiz ise;ibsanlarla normal ilişkilerini sürdüremedıği için onları ortadan kaldirarak meseleyi çözüyor.."diye devam etmiş anlatmaya.

  ...

  Cumhuriyet gazetesindeki yazida ,güzel tespitlerde bulunmuş yazar.

  bakalım Atalay Filiz nasil bir savunma yapacak ,medya ,başka gündem yokmus gibi nasil ballandira ballandıra anlatacak ?

   
 10. adam imam hatip kökenli olsaydı ikinci bir ensar dalgası çıkaran artniyetlilerin olabileceği türkiye gündemini meşgul eden katil,müge anlıyı çok severim ama muhtemelen üzülmüştür,program raiting kaybetti.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.