1 2 3 4 5 6 7 8

arka sokakların halen devam etmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. dünyanın sonuna kadar devam edecek olan filmdir.neredeyse 15 yıldır devam eden iyice saçma olan ve gördüğümde söylendiğim bitmeyecek olan polisiye dizi.

   
 2. kurtlar vadisinin tahtını sallayan dizi.

  allah'ım kanal d'nin başka dizisi yok mudur, parası mı bitmiştir. Bu kadar biz izleyicilere eziyet etmeyin. çocuklar büyüdü, evlendi. hala komserim bekar geziyor. çok ayıp ya..

  hele o doktor var ya, maşallah. branşını bir türlü öğrenemedik. bir yaralanma da, vurulma da hatta doğumda. kardeş sen ne ayaksın. bizi bu kadar da keklemeyin.

   
 3. bitmeyen dizidir. devlet memuru gibi bir insan aynı dizi de oynar mı. gerçi 17 yıldır başka bir dizide aynı karakteri oynayan varmış koca 17 yıl rol aynı dizi aynı şaka gibi başlıkta öyleydi zaten bu bir şaka olmalı diye sözcüde okumuştum. şaka değil gerçek. artık bitirin gidin arkadaş ya o diziye girmeyen karakter, oyuncu kalmadı. çıkanlarda cabası. bir ton mantık hatası, saçma sapan mevzular, polislikle alakası olmayan şeyler. kurtlar vadisi bile bitti bunlar halen devam. tadın da bırak git arkadaş. ama yok illa devam edecekler anlaşılan dediğim durumdur.

   
 4. polislere gerek kalmadığında son bulur diye düşündüğüm bir konudur.

  ülke de olay bitse, bitmiyor ki hırsızı, tecavüzcüsü, sapığı, katili..

  yakındır bu dizinin oyuncuları senaristi vururlar. benden söylemesi. (gülücük)

   
  (Bkz: bitmeyen işler yüzünden)
 5. çekimlerde maske takarak, ortama uyum sağlayarak devam eden dizi. diğer diziler kapılarına kilit vurmuşken ısrarla çekimlere devam ediyorlar.

   
 6. daha uzun süre gerçekleşecek gibi duran 12361287368 bölümlük serüvenin kaldığı yerden devam etmesi durumu.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.