1 2 3 4 5 6 7 8

arka sokakların halen devam etmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. dünyanın sonuna kadar devam edecek olan filmdir.neredeyse 15 yıldır devam eden iyice saçma olan ve gördüğümde söylendiğim bitmeyecek olan polisiye dizi.

   
 2. kurtlar vadisinin tahtını sallayan dizi.

  allah'ım kanal d'nin başka dizisi yok mudur, parası mı bitmiştir. Bu kadar biz izleyicilere eziyet etmeyin. çocuklar büyüdü, evlendi. hala komserim bekar geziyor. çok ayıp ya..

  hele o doktor var ya, maşallah. branşını bir türlü öğrenemedik. bir yaralanma da, vurulma da hatta doğumda. kardeş sen ne ayaksın. bizi bu kadar da keklemeyin.

   
 3. bitmeyen dizidir. devlet memuru gibi bir insan aynı dizi de oynar mı. gerçi 17 yıldır başka bir dizide aynı karakteri oynayan varmış koca 17 yıl rol aynı dizi aynı şaka gibi başlıkta öyleydi zaten bu bir şaka olmalı diye sözcüde okumuştum. şaka değil gerçek. artık bitirin gidin arkadaş ya o diziye girmeyen karakter, oyuncu kalmadı. çıkanlarda cabası. bir ton mantık hatası, saçma sapan mevzular, polislikle alakası olmayan şeyler. kurtlar vadisi bile bitti bunlar halen devam. tadın da bırak git arkadaş. ama yok illa devam edecekler anlaşılan dediğim durumdur.

   
 4. polislere gerek kalmadığında son bulur diye düşündüğüm bir konudur.

  ülke de olay bitse, bitmiyor ki hırsızı, tecavüzcüsü, sapığı, katili..

  yakındır bu dizinin oyuncuları senaristi vururlar. benden söylemesi. (gülücük)

   
  (Bkz: bitmeyen işler yüzünden)
 5. çekimlerde maske takarak, ortama uyum sağlayarak devam eden dizi. diğer diziler kapılarına kilit vurmuşken ısrarla çekimlere devam ediyorlar.

   
 6. daha uzun süre gerçekleşecek gibi duran 12361287368 bölümlük serüvenin kaldığı yerden devam etmesi durumu.

   
 7. müdavimi olduğumuz, bitmeyen, bitmeyecek, bitmesini istemediğimiz polisiye dizidir. kahramanları sıklıkla ölümle burun buruna gelir, ancak bir şekilde iyileşir, ölmekten kurtulurlar. en hazin bölümü ise 2017'de yayınlanan, başkomiser hüsnü çoban'ın eşi ve dizinin en neşeli, sempatik, evcimen annesi suat çoban'ın, kanseri yenmesinden bir kaç bölüm sonraki sezon finalinde, trafik kazası sonucu ölümüydü. senaryosu değişken oldukça geniş bir yapım. bitmesini istemenin sevenlerine haksızlık olacağı düşünülen konu.

   
 8. bizi de emekli edecekler bu gidişle.

  bu dizi başladığında körpe delikanlıydım, daha hayatı öğrenme aşamasındaydım düşünün artık. :)

   
 9. Türkiye'nin polisiye dizilerinden en uzun olanı.

   
 10. Türkiye'de kriminal olayların ne kadar geniş yelpazeli olduğunun bir kanıtır. ben daha çocuktum başladığında. emeklilik yaşım geldi hala bu adamlar ne konusu buluyor da işliyor anlamıyorum. bir grup polis her olayın içinde sanki bunlardan başka polis yok.cinayet bunlarda, terör bunlarda, ahlak masası bunlarda hepsine bu altı kişi bakıyor.sezon sonunda kilitli bir sandıkta toprağa gömülen üç ay orda kaldıktan sonra canlı çıkan bi rıza baba var bikez. yeminle ölümsüz bunlar.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.