1 2 3 4 5 6 7 8

Alıcı mesaj kabul etmiyor mesajı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. mesaj ayarlarından bir takım ayarlamalar yaparak kimseden mesaj almama durumu

   
 2. bazen sinir bozucu bir mesajdır. bir heves girersin profiline, yazarsın, yazarsın.... tak hata mesajıyla karşı karşıya kalırsın. dönersin hiçbir şey yokmuş gibi sözlükte yazmaya başlarsın.

   
 3. her gün onlarca saçma sapan mesaj alan sözlük yazarlarının başvurduğu yöntemdir.

  online üyelerin yarısından çoğunun özelde kız tavlamak gibi niyetlere sahip olduğu düşünülürse iyi de yapmıştır.

  mesaj göndermek için arkadaş listesinde var olmak gerekir.

   
 4. az önce çok değerli bir üyeye ya da sözlük yazarına bir durumu bildirmek ve yanlış anlamaya mahal vermemek amaçlı yazdığım yazı sonucunda aldığım sistemsel hata

   
 5. bir püf noktası vardır lakin elbette deklare edilmeyecektir.

  kimi zaman gerçekten çok işe yarayan ama bu seferde yazışma durumunda olunan herkesi arkadaş listesine ekleme zorunluluğu yaratan durumdur ama olsundur.

   
 6. mesajı alması gereken kişinin değil de yazanın gördüğü ibare. bazen küçük bir teşekkür edeceksin yazıyorsun bir de bakıyorsun tak bu mesaj karşında. arkadaş olarak ekliyorsun kabul görmüyor, kalıyorsun öyle o teşekkür etme isteğiyle. ha şöyle bir avantajı var, bu ibareyi görüyorsan kişinin bayan olduğuna kesin hükmedebiliyorsun.

   
 7. bu ayarların yapmak zorunda olduğu bir zorunluluk. maalesef

   
 8. Az önce bir entry için fikir beyan etmek istediğim yazar arkadaşa attığım mesaj sonrası gördüğüm ibare.

  Bu durum neticesinde sozluk yazarları için ayrıca bir mesajlasma imkanı kurulmalı düşüncesi belirdi. Sadece yazarların mesajlasabildigi bi platform.

  Genelde kadın yazarların taciz mesajlarına maruz kalmamak için kendilerini mesaja kapatmaları doğrudur anlarım da, bizler konuyla ilgili meramımızı nasıl ileticez? Sözlük kurallarında konu üzerinden tartışmanın ozel den yazın deniyor. Ama kadın yazarların bir kısmına ulaşmak ne mümkün?

  Konuya acilen bir çözüm bulunmasını öneriyorum. Moderatore de bildireyim bu mevzuyu. Bence büyük eksiklik.

   
 9. size mesaj göndererek soru soran birine cevap vermek isteyince karşılaştığınız takdirde trajikomik bir hale bürünen ibare.

  madem mesaj gönderiyorsun niye cevaba da serbest bırakmıyorsun. cevap yasaksa niye soru soruyorsun fikir almak için.

  #117m 'de belirtilen fikri mantıklı bulduğumu ve dışarıdan müdahale olmadığı için rahatlıkla fikir alışverişinde bulunabilme imkanı sağlayacağını belirtirim.

   
 10. özellikle kadın üyelerin rahatsız edilmemek için, özelini arkadaşları dışında kişilere kapatması ve bu üyeye mesaj atmak isteyen kişilerin aldığı uyarı mesajıdır.kapatan için rahatlık olsa da, bazen birine bir şey sormak için mesaj atıldığında, atan kişinin moralinin bozulmasına, nasıl ulaşabilirim acaba diye soruların aklına gelmesine, yollar aramasına sebep olan durum.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.