1 2 3 4 5 6 7 8

adnan oktar

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. a9 tvnin sahibi. bir cübbeli değil

   
 2. tv.de inşallahlı maşallahlı ve dahi baldır bacak göğüs dekolteli (dini) sohbet programı yapan kişi.

   
 3. doğru yoldan çıkmış sapkın bir kişi

   
 4. "biraz münafıkları çatlatalım" derken müslüman bir çok erkeği de çatlattığını fark etmeyen, estetikli kedicikleri olan, bol inşallahlı maşallahlı bir zat-ı muhterem. takipçisiyiz. yalnız hocamızın yaptığı espirilere kedicikler gülerken panik yapmayın, alıcınızın ayalarıyla oynamayın.

   
 5. kendi inancı hakkında nam-ı diğer Harun yahya'nın yaptıklarının yüzde birini dahi yapmayanların da olumsuz eleştirilerine maruz kalmış kişi. Madem sen de müslümansın o halde sen daha iyisini yap seni alkışlasınlar o zaman o Zaman. Yapıyor musun peki, yok ancak laf. Ha Müslüman değilsen zaten seni alakadar etmiyor bu durum. Sonra kedicikler falan bilmem ne. Sanki sen televizyonda bunları izlemeyince ne izliyorsun ki? Yengesini düdükleyen yeğen, baldızını götüren enişte, hayatı sadece giyinmekten ve soyunmaktan! ibaret gösteren programlar, biz yemekteyiz ama siz açsınız diyen yayınlar, klip adı altındaki bikini Şovları, yatayda yapılınca ne olduğu anlaşılan ancak dikeyde olunca adına dans denen yarışmalar vs vs vs. Bunlar nasıl izlenme rekorları kırıyor bu ülkede? Hey eleştiren çünkü sen izliyorsun da ondan. Yani sonuçta izliyorsun ister adı kedicik değil hadi köpekçik olsun. Yine kıyas yapınca bu şahsın yaptıkları çok masum kalıyor. Son olarak benim çok da hoşlanmadığım bir şahıs olduğunu belirtmem gerekiyor sanırım.

   
 6. Sarışın, esmer, kumral ve hepsinin de fiziği birbirinden düzgün bir yığın kedicikleriyle bilinen, amaçlarının islamın nasıl yaşanması gerektiğini göstermek diye anlatan kediciklerin patronu, harun yahya..

   
 7. kanal a'da sürekli program yapan bakımlı hoca.

   
 8. kitapları en büyük edebiyatçıların eserleriyle birlikte aynı raflarda satılan, bir sohbetinde iran ı komünist bir ülke olarak ilan eden, dini kendince farklı yorumlayan kişi..

   
 9. islamı doğru yorumladığını düşündüğüm, Müslüman gibi Müslüman olan, gomunist düşmanı, İsrail dostu biricik hocamız.

  her perşembe ya da cumaydı galiba a9'da dikkatlice izliyoruz. kedicikleri göbek atarken yaptığı el ve kol hareketleri şahanedir.

   
 10. Kendisinin yabancı bir ülkeye veya derin devletimize bağlı bir ajan ya da kafayı sıyırmış biri olduğunu düşündüğüm şahıs.Yaptıkları şeylerle İslam'ın insan doğasını çok da değişteremediği mesajını vermeye çalışıyor olabilir.Yakın bir zamandaki videosunda kendisi konuşurken kediciklerinden bir tanesi külodumsu bir giyisiyle 1-2 saniyeliğine ekranda belirmiştir.Kendisinin güzel kedicikleriyle ara sıra grup seks partileri düzenlediğini düşünüyor ve kıskanıyorum.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.