1 2 3 4 5 6 7 8

yaşayan.ölü

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

57 entry hiç konu açmadı hiç puanı yok
02.07.2016 17:24 son işlem tarihi takip etme takip et

KADIN RUHU

Sokakta hamile gezen veya kahkaha ile gülen kadından bile rahatsız olan iktidardaki zihniyetin hiç bir zaman anlayamayacağı ruhtur.

06.05.2016 16:17
 1. sözlükte tek başına kalmak

  Site yönetimi tarafından sözlüğün ayakta kalması için 8-10 kişiye verilen para tek bir kişide kalacağı için o bir kişi açısından olumlu bir durumdur.

   
 2. erkek tarafının 3 gün düğün yapması

  Bu sözlüğün ne kadar fazla sayıda köylü kafasına sahip insan barındırdığını gösteren başlık.

   
 3. şampiyon beşiktaş

  Galatasaray,Antalyaspor gibi takımlardan sonra bugün de Osmanlıspor tarafından kendisine maç ikram edilen ve bu şekilde şampiyon olan takım.Mario Gomez ve bir kaç iyi oyuncusu 1-2 ay içinde takımdan ayrılacak ve seneye yine 4.,5. sıralara oynayan bir takım göreceğiz.Bu köylü ve ağlak başkanıyla sürekli başarılara koşması imkansız olan takım.

   
 4. hakkını helal et

  Tam Ortadoğulu zihniyetini çok iyi yansıtan bir cümle.Eğer bir başbakan 77 milyonluk bir ülkeye politikalarıyla faydadan çok zor verdiyse niye hakkımı helal edeyim ki,bu aptallık olmaz mı?Onun bu kadar hayalci ve çocuksu ruh haline sahip olmasına sebep olan eğitim sistemine bile hakkımı helal etmem.

   
 5. canon

  Özellikle fotoğraf makinası konusunda Nikon'la ezelden beri rekabeti olan marka.Gayet güzel,çeşit çeşit fotoğraf makinaları üretmekte,ancak sanırım eskisi gibi Japonya'da üretilmiyor bunlar.