1 2 3 4 5 6 7 8

adnan oktar'ın bikinili kızlarla tekne turu yapması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  dini bilgiler verdiği söylenen ve hoca diye geçinen tipin yanına 5-6 tane bikinili kızı alarak gösteriş yapması olayı.

   
 2.  
  (Bkz: Helal olsun)
 3. sadece Türkiye'de olur böyle şeyler dedirten olaydır. malum akp hükümeti zamanında bir çok hoca müsveddesi hatta bunlara yeni diyanet işleri başkanı da dahil çıkıp kızlarınızı okutmayın, kot giydirmeyin, açık saçık giydirip sokağa salmayın, kadının elini tutmak kor ateş tutmaktan korkunçtur vb. gibi bir çok söz söylerken ve karşıt düşünenleri yolda, parkta, otobüste döverken, bu adam çıkıp bikinili kızlarla tekne turu yapıyor yetmiyor kanal açıyor ve bu kızlarla bir olup dini sohbetler yapıyor bir Allah'ın kulu da çıkıp hayırdır kardeş? demiyor. anlamak çok zor iş. kimdir adnan oktar? kimlerle dost? kimlerin yanında bilmiyorum ama helal olsun gerçekten.

   
 4. bunu izleyip dinleyip popüler yapan cahil zihniyette sorunu bulduğum olay.

   
 5. bu kadar paranın şanın şöhretin nereden geldiğini merak ettiğim dini kullanana adamın gösterişi.

   
 6. hoca kılıklı bir adamın şovu.

  nasıl hoca lakabı almış, nasıl adını bu şekilde duyurmuş, gerçek anlamda şaibeli bir durum. bana öyle geliyor ki, islamiyeti kötülemek adına ortaya çıkarılmış bir şahıs ve dinle alakası olmayan tavırlar sergileyerek bir nevi gırgır şamata geçmekte. bu adamda hala hoca diye lanse ediliyor. eminim ki şeytan oturup bu adamı izliyor ve kahkaha atarak kendinden geçiyordur. yalnız bazı kesimde hayranlık duyuyordur fıstık gibi kadınlarla gününü gün ediyor diye.

  islamiyete nasıl zarar verilir ve dalga geçilirin en büyük örneği işte bu kişilik ve kedicikleridir.

   
 7. Ülkenin İslam ve İman Sayesinde Ayakta Kaldığını Bildikleri İçin İmanı ve İslamı Elden Almak İin Yapılan Bir Oyun,Komplo,Teori.

   
 8. Gerçek Adnan Oktar cezaevinde öldü tezini doğrulayan olay. Değilse de öldü.

   
 9. cenneti bekleyemeyen uyanık müslüman davranışı.

  adam bu dünyada haremini kurmuş, cennetteki hurileri beklemeden burada başlamış faaliyete ne var yani bunda? az saygı duyun yahu.

  ışid'in bombacı teröristleri öbür tarafta hurilere rezil olma riskine karşılık patlamadan etkilenmesin diye takım taklavatı metal muhafazayla korurken sıkıntı yok da, adamcağız belki cennete gidememe riskine karşılık bu dünyada çalışmalara başlamışsa suç mu yani? az objektif olun. rica ederim.

   
 10. dünya da cenneti inşa gayretinin semeresi diye düşünüyorum yoksa yaptıklarının islamiyetle uzaktan yakından bi alakası yok ayrıca mehdiyeti diline dolaması hem mehdiyeti hem de islamiyeti sulandırma ve asliyetinden uzaklaştırma çabası Allah hidayet versin hidayeti mümkün değilse ıslah etsin

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.