1 2 3 4 5 6 7 8

adı hatırlanamayan ilkokul öğretmeni

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sürekli öğretmen değişikliği yapılan bir okulda okumuş insanın bütün karnelerini atmış olmasından dolayı açıp bakamadığı ve ne kadar uğraşırsa uğraşsın adını bir türlü hatırlayamadığı öğretmen. insana okuma yazma öğreten ve ilk öğretmeni olan bir insanın adını hatırlayamamak utanç verici olsa da, insanızdır sonuçta.

   
 2. yıllardır düşündüğüm ve maalesef cevabını bulamadığım sorudur.

  maalesef arkadaşlarıma sormaya da utanıyorum.

  o mükemmel insanın adını nasıl unuturum diye kendime kızıyorum

   
 3. iyi yada kötü öğrencinin zihninde yeterince etmemiş öğretmendir. hafıza zayıflığına bağlı olabileceği gibi, hatırlamak istemediği içinde olabilir.

  yıllar geçse de unutulmayan her daim hatırlanması gerekendir.

   
 4. Hafıza konusunda çok yetkin olmayan iş bu yazarın asla unutmadığı hatta hayatın cilvesi olsa gerek lisede 2 yıl boyunca eşinden de ders aldığımı hatırlatan konu.en önemlisi de sevgiyle ve minnetle anmak ve kalben teşekkür etmek.

   
 5. Tarafların (hatırlayamayan öğrenci- hatırlan[a]mayan öğretmen) psiko-sosyolojik araştırma konusu olduğu ve 'tez' zamanda helalinden en az bir doktora tezi beklediğimiz olgu.

   
 6. gayet iyi hatırladığım ve her zaman sevgi ve saygıyla andığım için asla bu sınıfa girmeyen canım öğretmenimdir.

   
 7. unutmadığım ve hala hayırla andığım bir öğretmenim olduğu için hiç bilemeyeceğim konu.

  öğretmenin hayatında bir iz bıraktığı zaman kesinlikle unutulmuyor.

   
 8. Sanssizdir.

  Cunku Ilkokul ogretmeni bir cocugun ikinci anne babasi gibi yer eder hayatinda.

  Ismi bile hatirlanamiyorsa vah vah emeklerine denilesidir

   
 9. ben çok iyi hatırlıyorum. sol görüşlü, ateist ve dibine kadar atatürkçü bir öğretmenim vardı. muazzamdı. artık öylesi kalmadı. asrın liderimiz sağ olsun dediğim başlık.

   
 10. eğer öğretmen değişikliğine ya da babasının mesleği sebebiyle çok fazla yer değiştirme olayına maruz kalmadıysa olasılıksız bir durumdur.

  hey gidinin inci öğretmeni be...

  babama "bu çocukla ilgilenmezseniz terörist, ilgilenirseniz cumhurbaşkanı olur." demişti. bizimkiler de bi ilgilendi bi ilgilenmedi bizden de bi cacık olmadı...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam