1 2 3 4 5 6 7 8

adaçayı ve ebegümeci gargarası

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. son günlerin en popüler koronavirüs kovucu bitkisel çözümü. prof. dr. ibrahim saraçoğlu tarafından tarifi verilen bir gargara bu. şöyle demiş kendileri; "...işte burada daha burnunuzdayken yapacağınız şey adaçayı ve üçte bir oranında da ebegümeci. adaçayı ile ebegümecini karıştıracaksınız, toplamı 5-6 gram kadar. bunun gargarasını yapacaksınız. " ve bu önerinin ardından adaçayı ve ebegümecinde patlayan satışlar ve fiyatlarının belirgin düzeyde artması haberi.

  sonuçta koronavirüsün burundan vücuda girdiği hususunda bilim insanlarımız hemen hemen hemfikir. sözkonusu gargara, sprey olarak da kullanılabilir olduğundan umarım faydalı olur.

   
 2. İçerim ben ziyan etmem dediğim başlık.

   
 3. Adaçayını seven biri olarak artık eski fiyattan değil daha yüksek bir fiyattan almak zorunda kalacağımı anladığım gargara haberi. Hayır biz virüsün burnumuzda olduğunu nasıl anlayacağız. Sürekli gargara yapılacak anlaşılan. Bu kadar basit formülleri vardı da niye şimdi çıktı acaba. Sumak faciası gibi yalan haber değildir inşallah. Herkes bir şekilde cebini doldurmak için bir şeyler ortaya atıyor.

   
 4. hazırlanırken ebegümecinin güçlü bir bitki olduğunun unutulmaması gerektiğini düşündüğüm karışım

  şifa olsun

   
 5. aşılardan ilkokul yıllarından beri korkan benim gibiler için şahane çözüm.

   
 6. adaçayına öyle rize çayı içer gibi yüklenmeyin karaciğersiz dolaşmak zorunda kalabilirsiniz. asla her gün düzenli olarak tüketmeyin. ara vererek kürler halinde tüketilebilir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.