1 2 3 4 5 6 7 8

Abbiiee

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Son zamanlarda kafasında deli sorular olan üye. editörler arasındaki ast-üst ilişkisi kafasını yoruyormuş. onlardan bir ricası varmış; emoji kullanmak istiyor. burayı facebooka çevirmek istiyor. iki gün önce bol surprizli bir güne uyanma temennesi ile başlamış ve bugün rüyasında yırtıcı kuşlar görmüştür. siyah beyaz tabi. balık olsa vapur çarpar şanssızlığında olup, 49 yıllık hayatında ilk kez ailesi ile görüntülü telefon konuşması yapmış ve elektrikler kesilmiştir. bizleri düz mantık olmamızla suçlar. evet suçlar. aralık ayına kadar buradan gitmeyi kafasına koymuş olup, babasıyla tayin konusunda anlaşmazlık yaşamaktadır. barışçıl bir ruha sahip olmasının yanı sıra yangın merdivenlerinde orkide yetiştirmektedir. hakkında yazılacak üç tmo silosu büyüklüğünde cümle vardır.

  unutmadan ona değer verenleri farkında olmadan kırmasın.

   
 2. Kesinlikle 49 yaşında olmayan kişidir. Zira 4. Çocuk olmasına karşın annesiyle arasında 10 yaş fark olamaz.

   
 3. bol bol triplerini görürüz artık sözlükte dediğim yazar(gülücük)

   
 4. Çocuklarına karşı sorumlu davranan eğitici bir anne, mutfakta çok lezzetli boşnak börekleri yapan bir aşçı, evin temizliği, düzeni noktasında muazzam titiz bir ev sahibi. evet zamanın ötesine dört elma düşüren bir peri masalı kahramanı. lilith'in soyundan geldiği rivayet edilir.

   
 5. Çocukları olsa gerçekten çok sorumlu davranacak olan, canı istese güzel yemekler pişirebilen, titizliği tartışılmaz biri (smile)

   
 6. geçen gün "dans edelim mi" dedim kendisine, kibarca. çünkü asalet bunu gerektirir. "dans nedir ki maymun gibi sallanırsın böyle" dedi. bir daha sokağından geçmedim.

   
 7. Uzak diyarlarda bi başına kendi ayakları üzerinde durabilen tatlı mı tatlı bıcır bıcır pamuklara sarılıp sarmalanması gereken nadir insan türüdür Abbiiee...

  Kendisi aynı zamanda bol bol yiyip kilo almayan giller olarak su içsem yarıyor'cuların kıskandığı

  Yaşı ile görüntü tezatlığı olarak da emsallerinin kıskandığı

  Afrodit de kimmiş dedirtecek derece güzel hatun kişisidir...

  Abbiiee'iyi yakınen tanıyan biri olarak sayın okuyucuya notum şudur ki; böyle bi insanı lütfen üzmeyiniz.

   
 8. Arkadaşları tarafından bolca şımartılan üyedir.(gülücük)

   
 9. en büyük tutkusu yamaç paraşütü, en büyük korkusu paraşütün elektrik tellerine takılıp, denize çakılması olan yazar. hobileri arasında kibrit kutusu ve kibrit çubukları ile yelkenli gemiler yapmak, takvim yaprakları biriktirmek, kendine kıyafet diktirmek, deniz kabuklularından takı yapmak ve düzenli olarak süt içmek. bu arada aslen muşludur. sevenleri için belirtelim bu önemli mevzuyu.

   
 10. Aralık ayında doğmuş olup

  Aralık ayına kadar nickini görebileceğiniz yazar.

  Giderken nuit' i de götürmeyi kafasına koymuş.

  Doğum günü hediyesi almayı düşünenlere duyurulur

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam