Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

90 ların klipleri

paylaş araştır

1. 90'lı yıllarda çekilmiş müzikli görüntülerdir.

2. kliplerinden çok müziklerin özlenmesinden dolayı izlenen kliplerdir. bir hakan peker,bir burak kut,bir tarkan, mustafa sandal, reyhan karaca, ege,grup vitamin,yaşar,kenan doğulu unutulur mu bu klasikler.

3. bazıları zamanının çok ötesinde olan (Orhan Atasoy-Gemiler, Sibel Alaş-Adam vs.), çoğunluğu ise tam zamanının ruhunu yansıtan kliplerdir.

4. çağımızda dahi daha iyileri çekilemeyen muhteşem kuşağın muhteşem klipleridir.

o dönemde çekilen klipleri şimdi çekmek esaslı bir yürek ister.

5. şu an dinlediğim parçanın klibi nilüfer örer-mevsim sonbahar, güzel zamanların güzel klipleridir

6. Günümüzde Görsel efektlerle ziyan edilen şarkıların aksine, samimi , sıcak, izlemesi hala keyifli kliplerdir. Benim için zirve Arnavut kaldırımı nın klibidir.

7.  
    (Bkz: Yonca Evcimik)
  8. 90'lı yılların güzel müziklerine eşlik eden terbiye ve kardeşlik sınırları içerisinde kurgusal görüntüler olmakla beraber günümüzdeki açık saçık manken görüntülü kliplere nazaran kat kat değerlidir.

9. Bazılarını izlediğimde kendimi gülmekten alamadığım klipler.

10. Tayfun ve hadi yine iyisin.

Bu bize reva mı dedirten sarkilar klipler

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.