Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

90 60 90

paylaş araştır

1. banu alkanı hatırlatan, namı-diğer afrodite mal edilmiş, neredeyse bebelerin bile malum ölçülerin adresini bildiği kadınsal bedensel santimekrik sayılar

2. Yüz güzelliğini hesaba katmadan kadınların çekiciliği üzerine oluşturulmuş günümüz ölçüleri. bize de sürekli olarak İdeal ölçüler olarak sunulduğu için algımız o yönde gelişiyor.

Peki gerçekte de öyle midir?

3. Bayanlar için cazibeli ve güzel gözükmek için sahip olunması gereken ideal vücut ölçüleri.

4. bir çok kadının sahip olmak istediği vücut ölçüsü. yalnız bu ölçülere sahip olmak o kadar kolay değil, herkesin vücut yapısı farklı. bir yer tutarken diğer yerden kaybediliyor.

5. 60 rakamının 2 adet 90 rakamı arasında sıkışıp kaldığını gösteren konudur..

6. Kum saati vücut tipi. Eskiden pek beğenilirdi.

7. Mutsuzlugun ölçüleri, ne var yani yesek kilo almasak . Sevmiyorum bu rakamları

8. kadınlar için belki hala ideal ölçülerdir ama erkekler için güncel hali sanırım 90 60 105 falan, lol.

90'lı yıllarda gerçekten de magazin programlarında pompalanan güzel vücut ölçüleri 90 60 90'dı, sonra internet çıktı, jenifer lopez'le başlayan büyük popo akımının erkekler tarafından daha çekici bulduğu fark edildi, sonra kim kardashian adlı kadının malum videoları internetin ilk yaygınlaştığı yıllarda bu ilgiyi doğruladı ve instagram, twitter gibi sosyal medya uygulamalarında da rahatlıkla görülebileceği gibi 90 60 90 artık demode oldu.

9. İlk 90 neyi ifade ediyor :)

10. İsmail YK şarkısı :)

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.