1 2 3 4 5 6 7 8

9 yıldır ligimizde şike olmuyor

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. tff başkanı olacak şahsın alenen 2010-2011 sezonu için şike iması yaptığı aşşağılık ifade. bu adama fenerbahçeli diyenin aklına turp sıkayım ben. öyle bir fenerbahçeli ki trabzonspor locasından 1 milyon euroluk yer alıyor..

  böyle bir şahsın başkanlığında fenerbahçenin şampiyon olabileceğini düşünüyor musunuz..

  şu fetöcüler artık bi defolup gitse futboldan, futbol sahada oynanmaya başlasa.. o zaman görürüz kimin kaç yıldızı var...

   
  (Bkz: abv)
 2. bu adamı hala daha kulüpten atmazlarsa yönetimin,divan kurulunun, yapabilecek olup ta yapmayan herkesin abv.

  tanım: kanırta kanırta şampiyon olduğumuz sezon içimizdeki irlandalının ipe sapa gelmez açıklaması.

   
 3. şimdi öğrendiğim açıklama. hem de nihat Özdemir'den, çok enteresan gerçekten çok.

   
 4. adam resmen kendisininde yönetici olduğu dönemde şike yapıldı imasında bulunmuş(kahkaha)

  fenerbahçelileri kızdıran açıklama

   
 5. mesut bakkal itiraf edince milletin auwww dediği ama bu zat açıklama yapınca fener şike yapmış, itiraf etti diye sevinenlerin çok olduğu saçma laf.

  türkiyede şike yapmayan tek takım gösterin.. ama nedense malum takımın hep lehine gelişiyor olaylar.. dualar, himmetler falan.. iyi çalışıyor hala..

   
 6. mesut bakkal itiraflarında o gün herkesin teşvik verdiğini ve bunun son derece olağan olduğunu da söylüyor. ve gerçekten de yasal da. ankaragüçlü cafer de ersun Yenal'ın dağıttığı teşvikleri söylemişti bir ara mesela.

  neyse, bu konunun enteresanlığı şu ki; herhangi bir Galatasaray ikinci başkanı böyle bir açıklama yapsaydı tepki ne olurdu? fenerliler ne yapardı acaba? biz ağzımızı bile açamadan yine laf bizim himmet abeye falan geliyor asdhssfggh.

  tanım: fenerlilerin başkalarına çamur atarak yırtabilecekleri konu. saldırın bize. arada bjk-trabzon falan da katın ama.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.