Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

63.hükümet

paylaş araştır

1. henüz kurulamayan ve ilk kurulacak hükümet. Başbakanı ve bakanları belli değildir. Çıkar paylaşımları ve hesaplaşmalar devam etmektedir.

2. acaba kim kimle anlaşma cesaretini gösterecek diye merak ettiğimiz için, gözümüzün tv haberlerinde olduğu, şimdilik herkesin birbiriyle paslaştığı, akp'yi seçim zamanında o kadar gömdüler ki, nasıl olurda uzlaşırız da, bize oy veren kişileri üzmeyiz diye düşüncelere gark oldukları, nasıl tavizler alırız ve veriliriz diye düşünülen, her türlü bizans oyunlarına açık olan yeni hükümet.

3. Milli Eğitim Bakanı olarak sadece uzaktan bakan olarak kalacağım hükümettir.

4. Yiğinla fezleke rafta dururken kurulamamasi muhtemeldir. Bundan sonra siyaset kazanının daha sıcak olacaği kesindir.

5. ha kuruldu ha kurulacak olan hükümet daha kurulmadı kimlerin kuracağı dahi belli olmayan .

6. ömrü kısa olacak hükümettir. 6 7 ayda çatlaması muhtemel

7. 62.hükümetten tavşan yaptıktan sonra,muhtemel bir koalisyonun ağır basacağı hayırlara vesile olacak hükümettir.

8. akp-mhp koalisyonu olarak görev alacak olan hükümettir.

9. akp mhp hdp vs ile voltranın oluşturularak yapılacak olan eylem heyecanla izlliyoruz.

10. muhtemelen erken seçim neticesinde yeniden akp tek başına iktidarıyla oluşacak hükümettir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.