Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

495 liradan altın alan insan

paylaş araştır

1. dolar euro ve altının hızla düşerken iyi fiyattan aldım diye sevinirken şu anki mevcut durum itibariyle baya zararda olan kişidir. gerçi bu kişi ben olsam keşke biraz daha düşse de biraz daha alabilsem diye düşünürüm şahsen.

2. 19 undan sonra kara gececek insandır.al al al

Her fiyattan al

3. tahminimce aceleci davranan kişidir.

4. Finans tarihinde rastlanması istisna olan bir durum yaşandığını anlayamamıştır

Normal bir ülkede yaşadığını sanıyordur.

Halbu ki normal ülkelerde maliye bakanı istifa edince o ülkenin parası değer kaybeder.

Berat albayrak istifasını piyasanın 'yerine kim gelirse gelsin daha iyi olacak' şeklinde yorumlayacağını öngörememiştir

5. zarar eden kişi. bu zararında kısa süreliğine olduğunu düşünüyorum, tekrardan çıkacaktır. uzun zamandır altının durumu bu.

6. zararına satışın olmaması gerekir. Başlık açan pişman olmuş olduğu için bu başlığı açmaya ihtiyaç duymuş belli ki... Ama sabırlı olunması lazım. Sabırsız bir şekilde davranıldığı vakit zararla oturursun. Bu sıkıntıdır. Ben diyorum ki, dövizi düşürmek için faizi arttıra arttıra geldi bu devlet. belki yine faizi arttıracak evet yine düşüş olacak, ama sonra...

Tanım: hazır düşmüşken maliyeti düşürme çalışmasının yapılmasıdır.

7. an itibariyle gram başına 30 tl zararda olan kişidir.

8. düşüşte olan altın için tedirgin olan kişidir

ama rahat olsun yakın zamanda yine o rakamı geçecektir

bir emtia sürekli yükselmez, biraz geri çekilir ve güç alarak yeniden yükselişine devam eder

pandeminin etkisinden dolayı rallisine devam edecektir yine

9. 19 Kasımdan sonra zararı katlanacak ,d aha Sonra beklerse kara geçecek olan kişidir..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.