Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

29.12.2016 olympiakos vs fenerbahce maçı

paylaş araştır

1. fenerbahcenin zorlu fikstürde deplasmanda aldığı ekstra cska galibiyetinin ardından çıkacağı bir başka zorlu maç.eğer bunu da alabilirse ciddi bir fikstür avantajına sahip olacak ikinci yarıda. bu arada maçın başlama saati 22.00

2. kazanırsak çok şey kazanacağımız maç. uzun vadede fikstürde ilk 4 e girme mücadelesinde direk rakibimiz olacak takımlardan biri olympiakos.o yüzden kazanırsak muhteşem olacak inşallah.

3. Fenerbahçe'nin yine yokları oynadığı ve ilk yarıdan 20 sayı fark yediği maç. Yalnız arkadaş azıcık ta şans olacak adam son saniye potayı görmeden savuruyor potalı basket oluyor,bizimkinin turnikesi potanın tepesinde sekiyor sekiyor sekiyor sekiyor dışarı düşüyor.

Maalesef yine farklı kaybedeceğimiz bir gün. Çok fark yemesek bari,averajlara ihtiyacımız olacak.

4. Fenerbahçe'nin yine epeyce geriden gelerek ortak olduğu maç.

5. son 2 dakikasına farkı 4 sayıya kadar indirerek gelen ve hatta hücum da eden ama üçlüğü girmeyip devamında olympiakosun sayı bulmasıyla oly nin aldığı maç. yalnız son saniyede kalinicin üçlüğü süre bitmeden girmişti niye sayılmadı anlamadım.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.