Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

27.09.2020 galatasaray vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. ligin 3.haftasında oynanacak olan mücadele. başlama saati 19,00

2. eskinde son 5-6 maç kala derbiler olurdu ya da ben böyle hatırlıyorum. Şimdi ligin en başından derbi oynanacak. ne oldu ki böyle. İnşallah bu yorumum Fenerliler tarafından paranoyakça hakem ve TFFye kurban edilmez.

seyircisiz oynanacak maç.

3. ne olursa olsun hakemlerin eyyam yapmaktan korkmadıkları, saraçoğlunda yapabildikleri gibi kırmızılık bir olay olduğunda rahatça kırmızıları çıkarabilecekleri ve hakemin skora etki etmeden bitmesini temenni ettiğim maç. son olarak, derbilerin favorisi olmaz.

4. ali palabıyık denen tetikçi eyyamcı hakem müsveddesinin atandığı maç. terim işi sıkı tutuyor. bu sene ligin başından başladı sağlam atamalar yapmaya.

(Bkz: abv)
  5. fenerbahçe taraftarının zor geçen maçlarındaki ali palabıyıkın yöneteceği maçtır. Fenerbahçe taraftarı kadar olayı başka yere çeken kendi işlemiş olduğu suçu bir başkasına yükleyen, kendi gündeminden çıkarıp bir başkasının sırtına yükleyen bir grup görmedim. yetiş ya alinizi ne çabuk unuttunuz da terim işi sıkı tutuyormuş peh peh peh.

biz neymişiz be abi a a a

(Bkz: ali palabıyık)
  6. kendi lehine yapılan hataları görmeyip başkası adına bu kadar algı yapan, her zaman adaletin değil ayrıcalığın peşinde olan, genel olarak konuşuyorum bu kadar yüzsüz bir camia görmedim. yıllarca bedavadan şampiyonlar ligine gönderildiler hakem hatalarının kralı onlara yapıldı ama sorsan hala mağdurlar.

ali palabıyığın yönettiği son 5 maçı kazanamımış fenerbahçe. geçen seneki iki trabzon maçını da katletmiş, gs lıların algı yaptığı kadıköydeki derbi maçta fenerin golünden önceki faulü ya da topalın ikinci sarısını söylerler ama diagnenin kendi bacağına takılıp düşmesine kırmızı verilmesini, belhandanın sarısı varken yaptığı faulleri ve atılmayışını söylemezler..

hafta sonu terimin öğrencisinin yine kendisi adına elinden geleni yapacağı,fenerbahçenin yaptığı en ufak faülü çalıp galatasaraylılar için sertlik ve kart dozajını olabildiğince tolere edeceğini düşünüyorum.

tanım: devlet tiyatrolarının beklenen oyunlarından biri.

7. genelde kör dövüşü şeklinde tabir edilebilecek çok net pozisyonların çok fazla olmadığı ama oyun anlamında özellikle fenerbahçenin çok daha baskın ve etkili olduğu, hakemin her iki takım adına da hatalar yaptığı, son dakikada fenerbahçenin net penaltısının verilmediği maç.

8. seyirci olmazsa böyle olacağı belli olan maçtır. zevksiz maç.

Penaltıya alışmış fenerbahçe taraftarının "bir pozisyona" penaltı istemeleri ne kadar da saçma ve yüzsüz. Bu arada Fenerbahçe'nin aleyhine net kırmızı kart verilmedi. Maçta son adam olan Tisserand'ın eliyle almasa Falcao gibi dünya çapındaki futbolcu o golü atması an meselesi idi. Ama ne yaparsın işte yetiş ya ali...

(Bkz: yetiş ya ali)
  9. luyindama ve marcaonun 3 kere kırmızı görmesi gereken ama sürekli tolore edilen, geçen hafta son adamı indiren luyindamaya ses etmeyenlerin bu hafta tisseranda kırmızı da kırmızı diye ağladıkları maç. bu kadar da iki yüzlüler maalesef.

10. dünya derbisi diye izlediğimiz sıkıcı maçlardan birisi daha

yenilmeyelim gol yemeyelim de ne olursa olsun şeklinde geçiyor son yıllarda bu iki takım arasındaki maçlar

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.