Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

27.07.2016 fenerbahce vs monaco maçı

paylaş araştır

1. fenerbahcenin şampiyonlar ligi 3.ön eleme turunda oynayacağı ve saat 21.30 da başlayarak d-smarttan canlı olarak yayınlanacak olan sezonun ilk resmi maçı.

fenerbahcede geçen sezondan cezalı olan mehmet topal,volkan şen ve alper potuk forma giyemezken; monacoda ise kaleci subasic,kamil glik ve moutinho forma giyemeyecek.

2. fenerbahcemizin bu sezon oynayacağı ilk resmi maç. seyirci desteği yine de olacaktır ve denenmesi muhtemel yeni sistemin atletik monaco ekibi karşısında nasıl sonuç vereceğini merakla bekliyoruz.şahsen ben turu geçemeyeceğimizi düşünüyorum.

3. fenerbahçe'nin kazanması neticesinde turu geçme şansını yüksek gördüğüm maç. yok kaybeder ya da berabere kalırsa şampiyonlar ligi'ne elveda diyecektir büyük ihtimal.

4. gördüğüm kadarıyla hiç bir fenerlinin umudunun olmadığı maç.

açıkçası ben de fenerin kazanmasını olası görmüyorum.

5. fenerbahçe'de ilk 11'de yedek kaleci ertuğrul'u izlediğimiz mücadele. monaco'da da bir dönem galatasaray'da da oynamış yedek oyuncu de sanctis fileleri koruyor derken, onun da yerine 2. yedek kaleci girdi oyuna.

6. emenike de üst üste değerlendiremediği iki pozisyonla komple bir forvet olmadığını tekrar ispat etti. ilk pozisyonda öyle rahat kafa vuruşu şansı varken golü yazmalıydı. diğer pozisyonda da belki köşeye bırakabilse kaleci çıkaramazdı bence.

7. fenerbahçe'nin baştan beri üstün oynadığı maçta 1-0 öne geçmeyi başardığı mücadele. emenike bu defa affetmedi.

8. tipik türk takımı handikapı ve 1-1'e gelen maç. falcao affetmez tabii.

ancak bir adım da olsa ofsayttaydı sanki.

9. fenerbahçe'nin üstün oynayarak kazanmayı hak ettiği maç.

gördüğümüz kadarıyla da monaco o kadar da korkulacak bir ekip değil. ikinci maçta şans fenerbahçe'nin yanında olursa turu geçmemesi için hiçbir sebep yok.

10. fenerbahçe'nin 2-1 kazandığı maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.