Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

26 nisan 2017 9103 polisin açığa alınması

paylaş araştır

1. 6 - 7 bin iade haberini aldığım polis grubu. tabi siyasi iradeye pek güvenmeden beklemeye devam. umarım bekledikleri güzel haberleri alırlar dediğimdir.

2. Belkide bu hüznün sonunda bir elmas var diye sabredilebilecek hadise

3. 2 saat 37 dakika önce 1. yılını dolduran, fetö ve yatöye karşı savaşan kahraman, suçsuz, kumpas mağduru açığa alınan polislerimizdir. dile kolay 365 gün. bunlar gene iyi. 18 temmuz 2016'da açığa alınanları filan saymadım daha. sonra 4 ekim 2016 var. yani ben ve benim gibiler. ama hiç biri kimsenin umru değil. neden çünkü o onların sorunu. bana dokunmadı bin yaşasın kafası. yalnız şu bir gerçek. kimsenin umrun da olmayan bu kitlelere bir gün o umursamayan sayın ahalimizin işi düşecek ama alacakları cevap hiçte bekledikleri gibi olmayacak tabi biz siz değiliz sizin kafanızı yaşamıyoruz insanlığımızı kaybetmedik farkımızı o gün geldiğinde göreceksiniz yarası olan gocunur dediğimdir.

4. Bir çogu darbeye karşı direnen Milliyetci ve muhafazakar tabandan gelen kumpasa kurban edilerek 1 yildir acikta bekleyen Polisler, kriterleri olmadigi icin kripto denilerek hayatları mahvedilimis Suclayacak delil olmadigi icin isleme yapilmadan hayatlari calinan Vatan aşıkları, 26 nisan efsanesi yıllar boyu unutulmayacak..

5. Çoğunluğu fetö nun aklını kiralayamadigi ve hain örgütün kumpas sonucu yem olarak kullandığı, Hem sahistan intikam ,hem de mücadeleyi sulandirarak devleti oyalama, devlete küstürme çalışmasıdır. Ve bugün tam 1 yıl doldu koskoca ama bomboş bir yıl.

6. seçim öncesi ve ya sonrası artık iade olmayı bekleyen polislerdir. ara ara memurlar.net manşet yapsa da devleti yönetenler ve sayın ahalimiz dahil kimsenin umrunda olmayan adeta ''geberin lan bize ne'' denilerek ölüme terk edilmiş arafta öylesine bekleyen mazlumlardır. (içlerindeki bazı yalakalar ve iftiracılar hariç)

7. ters fişlemeye kurban giden 1 yıldır hiç bir işlem yapılmadan öylece bekletilen vatan evlatları.

8. 2 sene geçmiş olmasına rağmen çok az bir kısmının iade ediliği çoğunun ihraça kurban gittiği ve bütün milletin unuttuğu umrunda olmadığı gariban polis tayfasıdır. insanlardan nefret ediyorum hayvanlar sizden daha dürüst canlılar dediğim konu.

9. bugün 4. yıl dönümü olan büyük felaket.

10. bugün 5. yıl dönümü olan vahim olay. halen bir çoğunun durumu belirsiz. unutmadık, unutmayacağız. devleti tarikat ve cemaatlere peşkeş çekenleri hiç unutmayacağız. 6. yılda görüşürüz sayın yazarlar.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.