Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

25.02.2016 lazio vs galatasaray maçı

paylaş araştır

1. galatasaray'In maalesef ki yenilerek uefa avrupa ligi'nden elendiği müsabaka. bahsedildiği gibi uefa'dan avrupa kupalarına katılma adına men cezası da gelirse galatasaray'I avrupa'da izlemek için birkaç yıl bekleyeceğiz gibi.

2. İtalya'nın vasat altı takımı lazio'dan 3 gol yiyerek ve sahada hiç bir varlık gösteremeyerek 3 gol yediğimiz maç.

kadro kötü vs laflarını kesinlikle kabul etmiyorum, elinde sneijder, poldi, Selçuk, chedjou, muslera var, bunların hangisi lazio'da yedek kalır?

yalnız bu saydıklarımın ruhsuz olması ve Denizli'nin yaş haddinden futboldan anlamaması bu sonu hazırladı elbette. devrim şart her şeyde olduğu gibi Galatasaray'da da!

3. #134k daki entry ile türkiye futbolu adına hissettiğim tek duyguyu dile getirmiş fikrin başlığıdır.

evet dünkü maçta her zaman olduğu gibi galatasarayın yenilmesini istedim. tıpkı fenerbahçe, beşiktaş vs. türkiye'de futbol adına iş yapan hangi takım varsa, milli takım da dahil hepsinin yenilmelerini istediğim gibi. olmuyor çünkü, olamıyor. beceremiyorsunuz bu işiş. bari memleketi rezil etmeyin daha fazla.

futboldan anlamamakla itham edilen kulüp yöneticileri, antrenörler, futbolcular olduğu sürece bu ülkede futbol oynanmasın bence. taraftar zaten anlamıyo bu işten. sonra da nal toplayıp duruyosunuz avrupa maçlarında. ne gerek var?? daha ne kadar sürdüreceksiniz bu kulağınızın üzerine yatma işini? futboldan anlamaya ne zaman başlayacaksınız? 100 yıldır öyle ya da böyle futbol oynanan (yoksa oynanmaya çalışılan mı desek) bir ülkede futbolun içler acısı hali ortada. başarı(!) ortada. kalite(!) ortada.

daha ne kadar sürecek bu kendini kandırma işi? sıkılmadınız mı?

devrim mi gerekiyo, sıfırdan oturup bu işi alman disiplini, ingiliz kalitesi, brezilya hevesiyle yeniden kurgulamak mı gerekiyo onu da siz futbolseverler düşünün artık da bari futbolumuz bişey benzesin.

dediğim konu.

(Bkz: öz eleştiri)(Bkz: futbol içerikli başlıkların artık baymaya başlaması)(Bkz: futbol ve maç konulu başlık)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.