Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

23 nisan çocuk bayramı

paylaş araştır

1. atatürkten miras kalan ama çocuklardan çok büyüklere bayram olan eğlence günü.

şimdi yarın tüm çocuklar şıkır şıkır elbiselerini giyer, minik boyları ve kocaman gülümsemeleriyle okul bahçesini doldururken ;büyüklerin ''benim ki o ,bakın orda oynayan ,şiir okuyan ,bak bu skeçteki sunucu ...diye parmaklarıyla işaret yarışına giren geleneksel festivalimiz .

yaşasın 23 nisan

neşe doluyor insan..çok heyecanlıyım annne çokkkkk

(tebessüm )

2. ulu önder mustafa kemal atatürkün çocuklarımıza hatta tüm dünya çocuklarına armağan ettiği gün. bugün kutlanan bayramdır. Kutlu ve mutlu olsun çocuklar...

3. Sevinin küçükler

Övünün büyükler...

Diye devam eden şef hikmet şimşek yönetimindeki trt çocuk korosunun söylediği ve çocukluğumun karın ağrısına sebep olan programların yayımlandığı trt günlerini çağrıştıran bayram.

Ulusal egemenlik ve çocuk bayramı. 23 nisan

(Bkz: hikmet şimşek)
  4. tam adı 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı olan atatürkün hediye ettiği bayramdır.

5. Hiç bitmesin, ömrü kuşaktan kuşağa devam ederek sürsün, ölümsüz olsun istediğim bir milli bayramımızdır.

Çocuk bayramı evet

ve hepimizin çocukluğunun bayramıdır bu bayram.

Yirmi üç nisan yirmi üç nisan

Neşe doluyor insan.

6. Dünya üzerinde çocuklara armağan edilmiş ilk bayram

Kutlu olsun

Daim olsun

7. 100. yılını kutladığımız Ulusal egemenlik ve çocuk bayramı. Bu sene Corona virüsü nedeniyle hepimiz evde olduğumuz için buruk geçen bayram. Yalnız minikler sosyal medya sayesinde bayramlarını kutluyorlar. Geleceğin minikleri yolunuz açık olsun.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.