Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

23.12.2020 fenerbahce vs başakşehir maçı

paylaş araştır

1. Tanım: tarih bu yüzsüz maçı unutmayacaktır.

Bu maçla beraber volkan fenere geldiğinde ne demek istediğimi o zaman anlayacaksın.

yuvarla yuvarla. ya zaten hakketmeniz maç. fibi öyle ahım şahım maç oynamadı. işte böyle gustavoya verilmeyenlerle maç ortada. çookk şeyler var burada çook şeyler. yüzsüzlük utanmazlık ayıp la

2. Yüzsüzlük isteyenler rizedeki maçı hatırlayabilir bülent yıldırımın yönettiği beşiktaş maçını hatırlayabilir Fetöcü vatan hainlerinin kazandırdığı istanbulspor maçını hatırlayabilir.

98.dakikada orta sahadan penaltı çalıp şampiyon olan biziz sanki.

Zaten gs çok iyi oynuyor eziyor sanki.hakemler penaltı vermek için bahane arıyor faulü yapan gs lı bile olsa penaltı veriliyor bu kadar aşşağılık zihniyetle karşı karşıyayız..

Karagümrük maçında emre kılınça verilmeyen kırmızı kartı kimse konuşmaz tabi.. sorsan kırmızı değil derler..futboldan da anlamadığınız işin anca işiniz gücünüz alavere dalavere.. sonra üşke puanı bu hale gelir twbi..avrupada hakem desteği olmayınca sonuç ortada..

3. bahattin şimşek i devre arası 15 milyon euroya laziyo gönderirsiniz artık (tebessüm)

baattinin piyasa yaptığı maçtır

4. yandaşın kazandığı maçtır.

fetö fetö diyenler bi kendilerine baksın. bu nasıl bir şey ki yok terim niye ceza aldıbunu bile konuşuyoruz. adam cezalı daha ney olacak.

ben gustavoya verilmediyse kırmızı bize de aynısı oluyor diyorum ama maalesef akıl başka çalışınca eskilere kadar gidiyor ne yaparsın. sanki ekip otosu deviren benim.

tekrar diyorum nasılsı ki bazı zamanlarda gustavoya kart yok bizde de öyledir. yani çok bilmiş gibi konuşup hakem camiasının üstüne cullanmanın anlamı yok

ayrıca ben ne dedim

sezon başı asarız keseriz şampiyon biziz dersiniz sonra oynayamadığınız zamanlarda yenilince bilmem ne Galatasarayımız dersiniz. Galatasarayımızın tiyatrosu vs bilmem neler dersiniz. o da geçince erol bulut istifa dersiniz.

bunları sezon başı söyledim. bak şimdi de diyorum ki bir sonraki sezon başında kaleciniz volkan babacandır.

altay bir penaltı kurtardı oradan fibi bir döndü..

şimdi de başakşehirle (oynamadan) kazandınız fibi buradan da döndü.

bakalım ne kadar dönülecek.

avrupaya gelince sanki siz çok başarılısınız da avrupa da hokom olmoyunca sonoç ortodo... demeyin.

5. bir sonraki sezon volkan babacanın bırakın fenerbahce ilk 11 inde olmasını eğer kadroda yer alması durumunda fenerbahceliliğimi bırakırım..

gerçekten insanlarımız bu kadar kör mü yoksa hobi olarak mı öyle takılıyor anlamıyorum..

yahu yayıncı kuruluşun dıdısından dıdısına komple gs tv ye dönmüş. baştan aşağı hepsi holigan gs lı..

trt spor denen kanalda galatasaray aleyhine konuşan kişi ilk fırsatta programdan şutlanır. medyada terim ve gs aleyhine neredeyse kimse bir şey konuşamaz..

geçtiğimiz sezon gümbür gümbür şampiyonluğa giderken arka arkaya katliam yapılarak potadan uzaklaştırılan fenerbahce varken ve nasıl bir tesadüfse fenerbahcenin maç kazandığı haftadaki hakemlerin cezalandırıldığı bir sistem varken tam terine gs lehine hata yapanlar ödüllendiriliyorken yandaş olan çıkar sağlayan fener öyle mi..

diagnenin karagümrük maçında verilen penaltısı ve fenerbahcenin hem gaziantep maçında hem de dün verilmeyen net penaltıları ortada iken hala hakem diye ortalığı ayağa kaldırmak sadece fenerbahce korkusundan ibaret.başka hiçbir şey değil bunu sebebi..

ama iyi oldu uyuyan devi uyandırdınız. ölü toprağını attı takım üstündeki..

yıllarca tff mhk pfdk eliyle şampiyon yapıldınız ama sorsan hala fener yandaş..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.