Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

23.12.2020 fenerbahce vs başakşehir maçı

paylaş araştır

1. fenerbahcenin kaybettiği haftalarda rakiplerinin de kaybetmesinden dolayı potadan uzaklaşmaması sebebiyle sezonun geri kalanı için kırılma sayılabilecek maç. eğer iyi oyunla kazanabilirse tekrar psikolojik üstünlüğü ele alabilir. lig daha çok uzun.

pelkas sarı kart cezası sebebiyle forma giyemeyecek.samatta belki ikinci yarıda görev alabilir.

başlama saati 19,00

2. fenerbahçe yenerse; harika oynadık bu ligin açık ara en iyisiyiz kesin şampiyonuz en büyük biziz diye yorumlanır ama olası bir puan kaybında ise ; hakem, terim, gs, bjk, ts hepsini içine alan bi kombinle suçu üzerlerine atıp rahatlarlar yine

3. fenerbahcenin birkaç gol fırsatından yararlanamadığı, her zamanki gibi kaleye gelen ilk topun gol olduğu ve nazım sangarenin golüyle ilk yarısı 1-1 berabere biten maç.

bu arada galatasaraylı arkadaşların asla yapmadığını yapayım da gustavonun kırmızı görmesi gerektiğini belirteyim.zira ana avrat sövüp rakip kulübeyi basan sicili bozuğu öve öve bitiremeyip savunabiliyorlar.

4. Başakşehirin doğrandığı maç

-gustavo rahat kırmızı ve dışarı atılması lazımdı (biz de diyoruz)

-irfan hatalı kırmızı kart verildi

- Rafael hatalı kırmızı kart.

-okan ben ne yaptım ne dedim diye diye kırmızı

eferim eferim. fibi kollanmış .. resmen başakşehir doğranmış. Ooo bu maş Galatasarayımız ile Başakşehirle oynansa ve bu 3 kırmızıyı yese abowwww fibinin ağzında sakız olurduk. neymiş gustavo kırmızı kart evet başkaları da var, yazın doğruları tiyatro oynanıyor ya hani.. Bu nasıl bir tiyatro abowww

5. Küfür eden adama kirmizi veren hakemin hatalı karar verildiği söylenen maç. Az ötede oynayın hadi ya.

Fenerbahcenin galatasaraylısından başakşehirlisine komple kudurttuğu maç. Sahadaydı galiba arkadaşımız okanın neler dediğini birebir duymuş heralde..hatalı dediğine göre..anlatacak çok şey var da.. neyse..

Ya daha 5 gün önce karagümrük maçında penaltı kırmızı kart jokeri kullanılmış hakem gs gol atana kadar uzatmış ona rağmen yenilmiş takım varken ve srxon başından bu yana biri hep kollanıp diğeri hep biçilirken az insan susar bari konuşmaz...

Bi tarafta hakemler penaltı yaratmak için çırpınıyor diğer tarafta net penaltıları görmezden gelen zihniyet var.. işimiz zor..

6. galatasaraylısından başakşehirlisine komple kudurttuğu maç değil fibinin kudurduğu maçtır.

ben saha da değildim ama galiba başlık sahibi sahadaydı sen nerden duydun. ben okanın sözünden anlıyorum kırmızıyı yedikten sonra ben ne dedim diyor. "ne dedim" küfür ettikten sonra "ne dedim" demez galiba.. yani ben duyduğumu söyledim.

hatalı dedim çünkü rafael dokunmuyor bile kız gibi atmış kendini güzel oynamış. tiyatro gibi..

irfan meselesinde de eski defteri açmaya gerek yok fatih bağırıyorsa kırmızı yer. ama emre - caner bağırırsa yok bişiy canım. yani burada irfana taktir hakkı kullanılabilirdi. çeker uyarırsın. ama çarrt kırmızı çarrt fatih terime kırmızı ama carrtt okana kırmızı hahahaha

tabi olay her zaman olduğu konu fibi-bşehir maçı ama nedense Galatasaraımız hakkında konuşulur. Evet şöyle başlanır bundan 5 gün öce yok yok 10 sene önce bir Galatasarayımızın pozisyonuyla denir... ve maç yorumu bitirilir. Valla işimiz zor

fibi kollanıyor.

7. birisi volkan babacan mı dedi . ha evet ya fenerin eski kalecisi değil mi bu hani her gelen topa elini çekip diz çöken kişi. evet evet ta kendisi

geçen muğdat diyordu ömer şişmanoğlu diyordu ice man, volkanı atlamış sanırım

ha bir de dün maçı izledim, fenerbahçe o maçı alırdı güzel oynuyordu hakkını teslim etmek gerek ki zaten olaylar başlamadan 11 kişiydi başakşehir ve 2-1 olmuştu durum. ama gel gör ki temas dahi etmediği bir pozisyonda adama faul ve sarı verip ardından hemen kırmızı verirsen kusura bakma sen bu maçın içine ettin derim. ondan sonrasını söylemeye gerek bile yok, caner gibi bir adama kart bile veremediler

gustavo o dakika kırmızı yese maç daha farklı olurdu o da ayrı bir konu tabi

ikinci golden önce de top auta gidiyor korner veriyor ve gol oluyor unutmadan belirtelim bunu da(tebessüm)

demek ki neymiş aleyhinize olduğu kadar lehinize de hatalar olabiliyormuş. her puan kaybında bütün suçu hakeme atmamak gerekiyormuş değil mi ?

8. Onca işimin arasında ice man in hakem yorumunu okumak icin sözlüge girdigim maç

Yanlıs taç falan yok mu hakemin feneri dogradigi

Gülücük

9. #2joj muhteşem yorumla maçı anlatmış.

hemen tanımımı yapayım seneye volkan babacan'ın fenerde olacağı maçı resmileştiren maçtır. ahanda buraya yazıyorum volkan seneye fibide...

10. Yaw adam sarı gördükten sonra direk kırmızıyla atılmaz heralde.. atıldıysa da muhakkak bişey demiştir.keyfine adam atacak hali yok. Kimseye kulübenin içine kadar girip laf anlatmıyolar sonuçta!!!

Maç zaten 2-1 olmuş. Eğer futbolu gözünüzle izlerseniz 2.golden önce net penaltı olduğunu görürsünüz. Rizede gs a verilen penaltı ile birebir aynı.

Penaltı olduktan sonra kimden çıktığının önemi yok.

Rafaelin thiama değmiyor fakat gelişi bile kpntrolsüz ve buna da sarı verilebilir.kaldı ki skrtel zaten sert şekilde indiriyor adamı.

Ayrıca başakşehirin golünden önve faul yok.eğer o faulse maçın sonunda yapılan daha net penaltı..

İrfan h....ir diyo daha ne takdir hakkı kullanacak allah aşkına... lan demediği halde kırmızı gören canere de zamanında söyleseydiniz keşke takdir hakkını kullansaydı diue..

Akşamki maçta hakemşm fener lehine hatası gustavoyu atmaması ama karşılığında olmayan faulden yenilen gol ve verilmeyen 2 net penaltı var..

Diagne faul yaptığı halde penalti verilirken her şey normal fener kazanınca karanlık grce...

Tarih sizin gibi yüzsüz utanmazları görmedi...

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.