Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

23.04.2016 akhisar bld.spor vs beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. bu kadar kötü defans olmaz dedirten alexis'in ve bu kadar kötü kaleci olmaz dedirten tolga işbirliği ile hediyesi ile akhisar'ın rodellaga ile 3-2 öne geçtiği maç.

beşiktaş apaçık maçın stresini kaldıramadı.

2. beşiktaş'In cenk tosun ile 3-3'lük beraberliği yakaladığı mücadele.

3. beşiktaş'In yine türlü renkli hipotezlerini yerle bir ettiği mücadele. bilmem akhisar yatacak, yok stad, yok hakem falan da filan diye hafta boyu ağlayan renklilere güzel bir cevap oldu.

3-3.

4. eğer yenilseydi ciddi anlamda şampiyonluk şansını fenerbahceye kaybedecekti beşiktaş ve şans çok fazlasıyla yanındaydı. maç 4-2 olacaktı direkten döndü, gitti pozisyonun devamı gol oldu 3-3 oldu. bu bir puan beşiktaş adına kayıp gibi gözükse de kazanç ta olabilir. fener kazanırsa puan farkı 3 e düşecek ve beşiktaşın konya ve galatasaray deplasmanları duruyor. bu defansla eğer rakipleri de adam gibi oynarsa işleri gerçekten zor.

tanım: cüneytin çok uğraşmasına rağmen başarılı olamadığı maç. yazık günah son saniye olmuş hala gol attıracam diye uğraşıyorsun.

5. Çok istememe rağmen son anda gidemediğim maç. Geçen sene aynı senaryo yaşandığında spil tribünündeydim

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.