1 2 3 4 5 6 7 8

23.04.2016 akhisar bld.spor vs beşiktaş maçı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. saat 19.00 da başlayacak olan ve manisa 19 mayıs stadında oynanacak olan mücadele. fenerbahce maçı öncesi zemini olduğu gibi bırakan akhisar yönetimi, bu maç öncesi zemini yenilemiş. tam da kendilerine yakışır hareket.. ama gün gelecek ahımızın tuttuğu denizliden beter olacaksınız.. amatöre kadar..

   
 2. Beşiktaş'ın yenilse de liderliğini sürdüreceği maç. Ama temennimiz takımın galibiyeti. Ancak deplasmanda Akhisar karşı Beşiktaş'ın galibiyetinin bulunmadığını belirtmekte fayda var.

   
 3. Hakemin cüneyt çakır olduğu maç.

   
 4. beşiktaşımızın maça Tolga Zengin; Serdar Kurtuluş, Alexis Delgado, Marcelo Guedes, İsmail Köybaşı, Atiba Hutchinson, Oğuzhan Özyakup, Ricardo Quaresma, Jose Sosa, Olcay Şahan, Mario Gomez on biri ile başlayacağı mücadele.

  tek değişiklik cezalı beck'İn yerine serdar kurtuluş olarak görülüyor.

   
 5. üstün alman teknolojisinin çalışmaya devam ettiği maç.

  tabi akhisar defansının ıskalarını da hesaba katmak lazım.

   
 6. akhisar'ın rodellaga ile bulduğu gol neticesinde 1-1'lik beraberliği yakaladığı maç. alexis yine yaktı takımı, her pozisyonda gerekmese de elini arkada bağlayan adam bu defa dikkatsiz davrandı.

   
 7. "sayın cumhurbaşkanım" isimli tiyatronun manisa oyunu.

  cüneyt çakır beşiktaş formasıyla maç yönetiyor. ikili mücadelelerin tamamında beşiktaş lehine karar veriyor. yok yere beşiktaşa frikik yaratıyor.

  rakibine tabanla giren ne gomeze kart çıkıyor, ne rakibine sert faul yapan defans oyuncusu kart görüyor. çok açık ve net bir şekilde beşiktaş lehinde maç yönetiyor. gerçi haftalardır böyle zaten. beşiktaş pozisyona girmeden önde girecekti. akhisarlı oyuncular da gol attıklarına resmen üzülmüş gibi oynuyorlar. sanki 3-0 galip te takım ileri gitmiyor.

  tam anlamıyla bir tiyatro oyunu. çok başarılı.

  ikinci yarı cüneyt çakır akhisar üstündeki baskısını arttırıp galibiyet sayısını bulacaktır.

   
 8. evet dediğimiz gibi çok geçmeden beşiktaşın 2.golü bularak öne geçtiği maç.

  hakem yine her zamanki gibi beşiktaşta günün en iyi adamı. ceza alanı köşesinde akhisara yapılan net faulü çalmayıp oscarlık oyuncu sosanın kendini yere bırakışına hemen düdüğü çaldı.

  fenerbahcenin "şerefli ikincilik" ini pekiştirdiği maç.

   
 9. beşiktaş'In ne olduysa ikinci golü de yediği maç.

  2-2 şu an.

   
 10. cüneytin birazdan ya penaltı ya da olmayan bir korner icat ederek bir şekilde beşiktaşa kazandıracağı maç.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.