Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

22 mart 2016 sabah gazetesi ahlaksızlığı

paylaş araştır

1. spoiler

rıza zerrab'ı tutuklatan abd'li savcıyı cemaatçi gibi gösteren bir fotoşoplu haber yapan gazete ahlaksızlığıdır.

gerçek foto ortaya çıkınca haberi yıldırım hızıyla siteden kaldırmalarına ne demeli peki? öyle hızla kaldırdılar ki haberin başlığını bile silmeyi unuttular. hala duruyor mu bilmem.

(Bkz: Rıza Sarraf'ın gözaltına alınması)(Bkz: preet bharara)(Bkz: sabah gazetesi)
  2. Sabah gazetesinin artık yalan yanlış haberler ile hareket eden bir gazete olmasından dolayı çok da garipsemediğim durum.

3. tamam anladık cemaatin bizleri nasıl kandırdığını da, artık o kadar da değil dedirten haber. haberi görmedim ama her şeyi de gülen'den bilmeyelim, adam habire beddua seansları yapıyor bu yüzden, yazık adama yani, o yaşta beddua ederken kalbi küt diye duracak, sebebi biz olacağız.

4. sabah gazetesinin ahlaklı pek gününü hatırlayamadığımdan başlığını hatalı bulduğum konu.

5. yıllarca gülünebilecek bir habercilik rezaletidir:

spoiler

6. reza zarrabı yakalatan savcının, daha önce bir ödül töreninde almış olduğu ödülü, cemaate yakınlığı ile bilinen bir dernekten almış gibi gösterilmeye çalışılarak resim üzerinde oynama yapılması sonucu doğru olmayan haber yapılması olayıdır.

7. Keşke fotoshop olmasaydı dedigim haber.

Bi tasla iki kus olurdu

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.