Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

20.02.2016 bursaspor vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. bursasporun aldığı ceza nedeniyle seyircisiz oynanacak olan maçtır. bursasporun bir önceki iç saha maçı olan başakşehir maçında çıkan olaylar sebebiyle bursaya seyircisiz oynama cezası verilmişti.

fenerbahçede sakatlıkları süren ba,markovic ve sarı kart cezalısı olan hasan ali kaldırım takımdaki yerlerini alamayacaklar. fenerbahçenin lokomotiv maçındaki kadroda sadece ozan/diego değişikliği olursa olur. geri kalan aynı takımın çıkacağını düşünüyorum.

2. ilk yarısı 0-0 biten mücadele. kendi adıma çekişmeli bir maç olduğunu söyleyebilirim.

3. fenerbahcenin tek kale maç oynadığı yakaladığı net pozisyonları gole çeviremediği, hakemin de bütün takdir haklarını ev sahibi takımdan yana kullandığı maç.

başkaları süre bittikten sonra korneri atağı kesmez bir atak daha yapsınlar diye oynatır bu ön yargılı bilmem ne daha süresi dolmadan maçı bitiriyor. diyetçilerin yine diyet ödediği maçtır. beşiktaş maçında mücadele (!) ederek kaybedecekler ve fener düşmanlığı çatısı altında dostluk (!) görüntüleri sergileyeceklerdir.

4. başladığı gibi 0-0 biten mücadele. güzel maçtı ancak gol olmadı, olsun abi kardeş takımlar arasında olur böyle şeyler.

yine kaderin bir cilvesi olarak diğer abi kardeşler de bu hafta maç yapıyor.

(Bkz: Galatasaray)(Bkz: trabzonspor)
  5. Zor günler geçiren bursaspor için istanbul takımından alınan 1 puan iyidir dediğim maç.

Şike kardeşlerinde maçı haftaya. Bakalım büyüğümü kazanacak küçüğümü. Bu sene rekabete girdikleri için araları biraz bozuk.

(Bkz: Fenerbahçe)(Bkz: beşiktaş)
  6. fenerbahçe'nin 36 maç üst üste gol atma başarısı yakaladığı seriyi bozduğu maç.

ayrıca özet:

spoiler

tartışmalı pozisyonlar:

spoiler

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.