Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

19 Kasım Dünya Erkekler Günü

paylaş araştır

1. Belma iyi ki açmışsın bu başlığı hem günümüzü kutladın hem de Güzin abla gibi dertlere sözcü oldun :)

2. Erkek olmak bana bu devirde daha zor geliyor hiç iç dökemiyorlar çünkü alışılmış bir şey değil. Biz dinlemeye hazır mıyız onu da bilmiyorum gerçi Gülfeşan.

Eski yazı ve başlıklarımı silmişim ama nerede uçuk kaçık bir şey var genelde benden çıkar (kafası kelebekli emoji)

3. İç dökememe konusunda haklısın, biz dinlemeye hazırda değiliz çünkü kendimizi dinlemekten ikinci benliği dinlemek ağır geliyor insana.

Emojilerde :) bunlar serbest bırakılmış bende gönlümce kullanıyorum. gülücük yazmıyorum artık pek de iyi olmuş kafası kelebekli emoji deyince söylemek istedim :)

4. ÖYLE BİR GÜN VARMIŞ DA BİZ Mİ BİLMİYORUZ.? BİR YAŞIMA DAHA GİRDİM.!:)) İYİ O ZAMAN TÜM ERKEKLERİN ERKEKLER GÜNÜ KUTLU OLSUN. BİR DE ADAM GİBİ ADAMLARIN GÜNÜ OLSAYDI TAM OLURDU.

5. her şeye atlayıp benimsememizin sonucu olarak sınırları zorluyorlar haliyle.

6. İlk defa memurlar net ten duyduğum bir gün.

Hikâyesi nedir bilmem,pek de merak etmiyorum şahsen çünkü doğum günü evlilik yıldönümü gibi kutlama harici şeyleri pek benimsemiyorum.

Yine de kutlayayım hadi gönül koymayın...

7. kimse kutlamadı.

8. Kutlaması mı gerekiyordu :)

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.