Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

19.10.2020 galatasaray vs alanyaspor maçı

paylaş araştır

1. ligin 5.haftasının kapanış maçı olarak oynanacak iki mücadeleden biri. fatih terim bu hafta atamaları yaparken işini sağlama bağlamak istemiş olacak ki maçı tugay kaan numanoğlu denen fanatik galatasaraylıya vermişler. maç şimdiden 1 bitti bile. iddaa da basabilirsiniz dilediğiniz kadar. maçın başlama saati 20,00

2. Ülkemizin en büyük sorunlarından biri yukarıda başlığı açan arkadaş gibi komplo teorisyenleriyle dolu olmasıdır. İşin üzücü tarafı bunun takım-taraftar fark etmeksizin herkes tarafından yapılmasıdır. Denedik başaramadık demek yerine daima kazananın haksız kazancı üzerine konular konuşuruz. Maça gelince, doğal favorisi Galatasaray'dır ancak Alanya galibiyeti de kimseyi şaşırtmaz. Bence bol gollü geçer.

3. Galatasarayın ilk yarısının uzatmalarında kırmızı kart görerek eksik kaldığı, 70 de belhanda ile bulduğu golden önce babelin elle oynaması sebebiyle golün haklı olarak iptak edildiği ve uzatma anlarında davidsonun golüyle alanyanın 2-1 kazandığı maç. Fatih terim çıkmış hala var bizi inceliyor bçzr kartlar kolay çıkıyor diyor. El insaf adam elle oynuyor heralde iptal olacak.. nizami golü 4 dakika 17 saniye didik didik aranmış aanki de laf diye konuşuyor..beter olun lobiciler..

4. komplocunun açtığı başlık.

Galatasarayımızın buz gibi penaltısı verilmemiştir. burada 1 oynayın basın diyen arkadaş şimdi de cart curt demesi enteresandır. 1 oynayın nasılsa bu iş bağlandı diyen maçı seyrettikten sonra şunu demesi lazımdı. Galatasarayımızın penaltısı verilmedi.

ama şunu da çok iyi biliyorum ki şuan fenerin durumu iyi gidiyor ya lider fener işler iyi gitmese vayyy lobici galatasarayımız.

sen ne büyük takımmışsın be Galatasarayımız

5. çelişkili arkadaşın başlığıdır. ben demiyorum okuyun bakın görün.

6. bu zamana kadar sanki en çok kollanan, sahada her türlü pisliği,ahlaksızlığı yapıp üste çıkan,yıllarca bedavadan şampiyon yapılarak avrupaya gönderilen ve avrupada son 35 maçta anca 4 galibiyet alabilen takımın bunca zaman hakem lobisini,medya lobisini elinde bulundurmasının sonucu gayet doğal olarak açtığım başlıktır.

fenerin kazandığı maçlardan sonra hakemlerin maç alamaması,normal atılan bir golde bile 4 dakika 17 saniye didik didik hata aranması ne çabuk unutuldu.galatasaraylı arkadaşlar kendi takımlarından iyice umudu kestiler ki artık başkalarına sarmaya başladılar..

zaten yıllardır haketmiyordunuz yıllarca hak yediniz..beter olun...

7. fenere kalsa Galatasarayımız zaten hiç bir şey hakketmiyor. zaten fenere bu saatten sonra neyi hakkedecek neyi hakketmeyeceği şimdiye kadar sormadık daha da sormayız.

geçen hafta o altayın kurtardığı penaltı olmasa kuvvetle ihtimal fenerin hocası olan (emre mi?) kovulacaktı. Şans işte. çocuğun bi penaltı kurtarası geldi. neyse kadıköy'de Fenerin maçı gelir yeneriz o keyfi bekliyorum.

gelelim maça kırmızı kart ve gereksiz bir penaltı ile bir takım bu kadar ezilir. yaa aslında fener gibi ağlamıyoz. yorum yapıyorum sadece. Tabi son dakika golü. şans işte. Tabi biz fener gibi öyle umutsuzluğa kapılıp eyyamcı haakkeem!! ulan Galatasarayımız diye de bağırıp çağırmayız. bizim adetimizde yoktur.

Eh şimdi işler sıkıntılı. ama fener de işler sıkıntılı (farkında değiller) daha lig yeni nice 9 puandan gelip şampiyon olmuşluğumuz vardır.

Tanım: olur böyle şeyler denilen başlıktır.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.