Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

19.09.2016 kasımpaşa vs fenerbahce maçı

paylaş araştır

1. ligde ve avrupada çok zor günler geçiren,çok kötü futbol oynayan ve elindeki malzemesi de hiç iyi olmayan fenerbahçenin avrupada 1 puanı çok zorlanarak kurtarmasından sonra ligin 4.haftasında deplasmanda Kasımpaşa ile oynayacağı mücadeledir.

2. fenerbahçenin rezil futbolu ve elindeki futbolcuların yetersizliği sebebiyle kazanamayacağını düşündüğüm mücadele.

3. fenerbahçenin rezilliğine son verip kazanmaya çalıştığı, kazansa da bir çok Fenerbahçelinin oralı olmadığı maç. ara sıra skoruna bakıyorum, 2-0 öndeymişiz. golleri de ozan tufanla Josef atmış. düşünün artık Kasımpaşa ne kadar kötü halde.

4. ilk yarının sonlarında emenikenin golüyle fenerbahçenin 3-0 öne geçtiği mücadele.

5. ilk yarısı 3-0 fenerbahçenin üstünlüğü ile sona eren mücadele.

6. Sezonun en farklı skorunun çıkmasına aday maç

7. fenerbahçenin rakibini 10-0 yense de taraftarının en azından benim mutlu olmayacağım hatta skoru ile ilgilenmediğim maç.

8. sosyal medyadan takip edebildiğimiz kadarıyla adem büyüğün kendini yere atmasına penaltı veren hakem hüseyin göçeğin katkısı ile kasımpaşanın skoru 3-1 e getirdiği maç.

bunun gibi taraflı eyyamcı hakemleri atmadığınız sürece türk futbolu zerre ilerlemez. adamın her fener maçında olayı var.

9. fenerbahçenin sowun golüyle skoru 4-1 yaptığı mücadele.göçek te yetmedi, ama ileriki haftalara yansısın diye maçın sonuna kadar kırmızı çıkabilir fenere.

10. göçek çaldıkça fenerbahçenin gol attığı mücadele. zerre sevmem kendisini,köybaşı denen zat bile gol atmış.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.